25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Błąd Faitelsona na Twitterze, który rozzłościł amerykańskich fanów

David Fittelson myli Diego Valdesa z Bruno Valdesem (Zdjęcie: Instagram @davidfaitelson_espn)

Kilka dni po rozpoczęciu turnieju Grita México Clausura 2022 głosy ekspertów w dziedzinie piłki nożnej zaczynają generować oczekiwania co do wyników drużyn. David Fittelson, we własnym stylu, nie zwlekał z odnotowaniem decyzji podjętej w Club América, tj. Osoba, która wybrała nowy numer 10. Próbując ostrzec nowego gracza, że ​​będzie nosił numer, Pomylenie nazwiska i stanowiska, kiedy wywołał falę krytyki i gniewu wśród fanów Americanista.

„Bruno Valdes powinien wiedzieć, że bycie 10. w Santos nie oznacza, że ​​jest 10. w Ameryce. A jeśli nie wiesz, wkrótce się dowiesz”, to wiadomość, którą zamieścił na swoim zweryfikowanym koncie? Świergot Dowiedziawszy się, że posiłki z Santosa będą nosić numer wydany przez Sebastiana Cordovę. Niemniej jednak, Mylił się, odnosząc się do paragwajskiego obrońcy, bo nową dziesiątką będzie Diego Valdes, który przekroczy tę samą liczbę z jednej instytucji do drugiej.

Kilka minut po opublikowaniu swojego argumentu próbował naprawić swój błąd, Diego Valdes powinien powiedzieć. Przeprosiny”, książki. Jednak ostre relacje, które utrzymywała z fanami i osobowościami związanymi z zespołem Coapa, wywołały falę krytyki ze strony różnych użytkowników.

Chwilę później próbował naprawić swój błąd (Zdjęcie: Twitter / @Faitelson_ESPN)
Chwilę później próbował naprawić swój błąd (Zdjęcie: Twitter / @Faitelson_ESPN)

„I nazywa siebie dziennikarzem”, „Po złości na Kwau oszalał”, Orvañanos, wynoś się stamtąd, to konto nie jest twoje.„A Bruno Valdez dlaczego miałby wiedzieć, że nie gra 10?” , „Tylko 6 dni w roku wystarczyło, aby rozpocząć delirium”, „Więc dlaczego cię poniżają i opowiadają ci fakty w środku serialu, tak jak zrobił to Pelayes, lub Jak mogę ci pomóc”, „Bardzo wątpię, że on wie, ponieważ jest osiemnasty, David Feitelson” są niektóre odpowiedzi, które otrzymałeś w swoim poście.

Wraz z odejściem Sebastiana Cordovy w kierunku Tigres, Pozycja nr 10 w Coapa pozostała wolna. Choć nie było plotek o tym, który zawodnik będzie nosił koszulkę, decyzja American Council była zaskoczeniem. Mimo, że drużyna nie dodała minuty, pokazały mu cechy i dobry występ Diego Valdes W Santos mieli już dość Przekonaj Santiago Solari do właściwej postaci.

READ  Pedro Aquino dodany do strat zagranicznych graczy

W filmie opublikowanym w ich sieciach społecznościowych Orły pokazały proces stemplowania numeru gwiazdki na koszulce, której używają jako miejscowi, pozostawiając jednak pustą przestrzeń nazw. „pusty”Czytaj ubrania wiszące na haczyku w garderobie. kilka chwil później, Ręka Diego Valdesa chwyciła kartkę z legendą. Kiedy go nosisz, twoje imię jest już nadrukowane na koszulce.

Chilijski napastnik będzie nosił koszulkę klubu z numerem 10 (Zdjęcie: Twitter / @ClubAmerica)
Chilijski napastnik będzie nosił koszulkę klubu z numerem 10 (Zdjęcie: Twitter / @ClubAmerica)

Zaufaj moim niesławnym stopom Valdisa. Jak stwierdził Vittlesson w swoim tweecie, noszenie takiego numeru to inne doświadczenie w różnych klubach. W przypadku sępów zwykle jest to Jedna z etykiet i stanowisk o najwyższej hierarchii Dlatego w ostatnich latach Ci, którzy mieli okazję go nosić, zostali pozostawieni do pracy w polu.

Wśród najbardziej rozpoznawalnych postaci w dziesięcioosobowej grupie selekcyjnej w historii było imię Eduardo Bacas, Salvador Cabanas, Cuauhtemoc Blanco A nawet Paragwaj Oswaldo Martineza, którzy zdobyli tytuł nr 11 z Orłami, kiedy zmienili Cruz Azul na stadionie Azteca, 26 maja 2013 r.

Istnieje jednak inna lista graczy, którzy nie byli w stanie ani pochwalić się, ani powtórzyć tego dziedzictwa. Wśród tych, którzy tworzą drugą grupę Daniel rolfi Czarnogóra, Cecilia Dominguez, Giovanni dos Santos i najnowsze Sebastiana Kordowej.

Czytaj: