22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Biznesmen Mario Hernandez był czterokrotnie zaszczepiony przeciwko Covid-19: to są powody

Mario Hernandez Był jednym z najważniejszych głosów w kraju, jeśli chodzi o walkę z wirusem Corona, czy to w swoim apelu o bez wątpienia otrzymanie szczepionki, czy też poprzez swój wkład w rewitalizację gospodarczą kraju, korzystając z własnej firmy. jako przykład. Niewielu wie, że Hernandez nie został z jedną szczepionką, a podczas podróży do USA został zaszczepiony po raz drugi inną szczepionką biologiczną.

23 marca kolumbijski biznesmen Mario Hernandez otrzymał swoją pierwszą dawkę szczepionki Sinovac przeciwko COVID-19 w Kolumbii. Biznesmen podzielił się radością ze swoimi obserwatorami na Twitterze i wezwał ich, by nie ufali lekom.

„Dzisiaj jest Wtorek, Dobrze zacząłem tydzień, zaszczepili mnie chińską szczepionką Sinovac, która też jest doskonała. Tu, w Ricaurte, zaszczepili mnie doskonale. Zaszczepmy się!„, ogólny.

Biznesmen dołączył do swojego listu zdjęcie swojej karty szczepień, na której pokazał zastosowanie swojej pierwszej dawki, a także pokazał, kiedy druga będzie: 19 kwietnia otrzymała w Ricorte, Cundinamarca, pozostały jej materiał biologiczny.

Po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki Sinovac, w połowie kwietnia Hernandez był już częścią grupy Kolumbijczyków z pełnym harmonogramem szczepień. Jednak w lipcu, kiedy szczepionka Moderny po raz pierwszy dotarła do Kolumbii Biznesmen pochwalił tę wiadomość, zauważając, że otrzymał również tę biologiczną substancję.

„Miałem szczepienie Sinovacem w Kolumbii i powtórzyłem Moderna w Miami, w sumie 4 dawki! Złożyłem podanie”Powiedział kupiec torebek i butów w lamówkach. Potem otrzymał krytykę i pytania od użytkowników portalu społecznościowego, którzy wskazywali, że mężczyzna podjął niepotrzebne ryzyko, wycofując cudzy udział w Kolumbii, ale pytali go też o efekty, a on odpowiedział, że wszystko jest idealne.”

W rozmowie z Vicky en Semana dziennikarka zapytała ją o decyzję o szczepieniu różnymi lekami biopodobnymi. Hernandez przekazał mu szczegóły tego, co się stało i powód swojej decyzji, a także nalegał, by zaufał szczepionkom jako kolejnym uzasadnieniu otrzymania czterech dawek.

READ  W wyjątkowym przypadku Japonia wyśle ​​na Ukrainę sprzęt wojskowy do obrony

Krawiec zaczął od odnotowania, że ​​towarzyszyła mu żona w jednym z krajów Ameryki Północnej ”.Pojechałem do Stanów Zjednoczonych zaszczepić żonę, a potem przyjechałem do Moderna„. w tym momencie, „Amerykański lekarz, wujek mojej synowej, poprosił mnie o zaszczepienie się i przyjęcie tam trzeciej dawki”.

W tym czasie Hernandez otrzymał dwie dawki Sinovac, co oznaczałoby pełne szczepienie, ale… Korzystając z jego obecności, amerykański lekarz zaproponował mu podanie trzeciej i czwartej dawki szczepionki Moderny.. Biznesmen powiedział, że decyzja nie została podjęta od razu, ponieważ przed przyjęciem tej propozycji skontaktował się z przyjaciółmi medycznymi w celu uzyskania innych opinii.

Więc tutaj zadzwoniłem do Carlitosa Alvareza, lekarza na krześle, i powiedział mi, żebym go nosiła. Zadzwoniłem do dr Nancy Yomiusa, która jest geniuszem Colsanitas i kazała mi go „nosić”, a ja zadzwoniłem do Jairo, który jest lekarzem w National Intensive Care Hospital, a on powiedział „noś go”. Wtedy amerykański lekarz powiedział do mnie: „Noś to”. Wszyscy mówili mi „noś to”, więc założyłam– powiedział biznesmen do Vicki w Semanie.

Hernandez dodał, że obie szczepionki dały mu pewność siebie i przekonało go poparcie jego medycznych przyjaciół. „To była szansa, że ​​musiałem się bardziej chronić, ponieważ trwa to przez długi czas.. Więc jaką szkodę może wyrządzić? Poza tym zawsze były szczepienia, zwracaj uwagę na żółtą febrę i polio. Zawsze tam byli, bo jako dzieci musieli nas szczepić na szereg chorób. Więc czego mamy się bać; Załóżmy to i wyjmijmy to za darmo. Czego jeszcze chcemy?’, skończył.

Czytaj: