20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bittrex ogłasza bankructwo

Bittrex ogłasza bankructwo

Bitcoin (BTC) i giełda kryptowalut Bittrex ogłosiły bankructwo w poniedziałek po południu, 8 maja. Platforma ogłosiła w oświadczeniu, że składa wniosek o rozdział 11 Kodeksu upadłościowego, który wpłynie na jej działalność w Stanach Zjednoczonych, ale nie w skali globalnej.

„Po wcześniejszym ogłoszeniu, że Bittrex, Inc. zaprzestanie wszelkiej działalności w Stanach Zjednoczonych z dniem 30 kwietnia, podjęliśmy teraz decyzję o złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości na podstawie Rozdziału 11 w sądzie federalnym Delaware. To ogłoszenie nie ma wpływu na Bittrex Global, która będzie kontynuować działać jak zwykle dla swoich klientów spoza stanu. United”. wspomniany Bittrex w krótkiej informacji prasowej.

Decyzja o wymianie kryptowalut Dzieje się to około 7 miesięcy po nas, za pośrednictwem Departamentu Skarbu, nałożyła dwie kary na giełdę bitcoinów. Ostatnio, w kwietniu tego roku, Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oskarżyła Bittrex o prowadzenie niezarejestrowanej giełdy papierów wartościowych.

W odniesieniu do użytkowników i środków na giełdzie firma wyjaśniła, co następuje: „Dla klientów, którzy nie wypłacili swoich środków z platformy do końca kwietnia, ich środki pozostają bezpieczne, a naszym głównym priorytetem jest zapewnienie odzyskania naszych klienci.”

Bittrex podkreślił, że ostatecznie rozstrzygnie sąd upadłościowy Sposób, w jaki można zażądać tych pieniędzy i rozpowszechniać ją wśród użytkowników. Dodał: „Zamierzamy poprosić sąd o jak najszybszą aktywację tych kont, aby klienci, którzy spełniają niezbędne wymogi regulacyjne, mogli je wycofać”.

READ  Cena dolara dzisiaj, 12 maja: kurs wymiany w Hondurasie, Meksyku, Gwatemali, Nikaragui ...