30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bitget nabywa licencję VASP w Polsce za pośrednictwem Invezz.com

Bitget przejmuje licencję VASP w Polsce

Invezz.com – Bitget, wiodąca giełda kryptowalut i platforma handlu kopiami, pomyślnie zarejestrowała się jako dostawca usług wirtualnych aktywów (VASP) w Polsce, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym we wtorek przez giełdę.

Cena Bitget Token (TYO:), własnej kryptowaluty ekosystemu Bitget, nieznacznie wzrosła do poziomu 0,47 centa w związku z wiadomościami o regulacji kryptowalut.

Pidgeot wybiera ścieżkę regulacyjną

Rejestracja w Polsce to kolejny kamień milowy dla giełdy, która rozszerza swoją obecność na całym świecie, powiedział Bidgett w komunikacie prasowym.

Dzięki VASP Bitget może teraz legalnie oferować swoje usługi jako jedna z giełd kryptowalut w Polsce, docierając do klientów w Unii Europejskiej (UE), a wszystko to w ramach obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących zgodności.

Sukces Bitget w Polsce jest następstwem zapewnienia platformy kryptograficznej kolejnej licencji VASP na Litwie, a komentując ruch regulacyjny, dyrektor generalny Bitget, Gracie Chen, powiedziała:

„Rozumiemy, że regulacja jest przyszłością branży kryptowalut, jeśli ma osiągnąć powszechne przyjęcie. W firmie Bidget zawsze przestrzegamy różnych ram regulacyjnych ustanowionych dla zasobów cyfrowych i aktywnie współpracujemy z organami rządowymi w celu osiągnięcia lepszego ekosystemu. Ostatnie rejestracje w dwóch krajach europejskich wzmacniają naszą pozycję i usługi w Europie”.

Według Chena proaktywne podejście Bitget do regulacji i współpracy z prawodawcami jest częścią większego celu, jakim jest stworzenie bezpiecznego dostępu do kryptowalut dla wszystkich. Jest to sposób na zapewnienie odpowiedzialności usługodawców i bezpieczeństwa klientów.

Pidget został założony w 2018 roku i stał się jedną z wiodących platform kryptograficznych, z usługami dostępnymi dla ponad 8 milionów zarejestrowanych klientów w ponad 100 krajach.

Najnowszy raport kwartalny firmy wykazał wzrost zatrudnienia z 1000 do 1300 w pierwszym kwartale 2023 roku. Wolumen obrotu kontraktami terminowymi platformy również wzrósł o 27% w kwartale do 658 miliardów dolarów w kwartale.

Post Pidget uzyskuje licencję VASP w Polsce

READ  Niemcy, Austria, Czechy, Węgry, Polska i Słowacja staną w obliczu poważnego zaciemnienia.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany przez Invezz.com