3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bilety na Chivas vs Tigres Final są wyprzedane

Bilety na Chivas vs Tigres Final są wyprzedane

Diego Ive24 maja 2023, 14:15Czytanie: 3 minuty.

Czy Chivas wyjdzie jako ofiara w finale Ligi Mistrzów 2023?

Eduardo Varela i José Ramón Fernandez analizują, jak Guadalajara dotarła do finału meksykańskiej piłki nożnej, gdzie zmierzy się z Tigres z AFL.

Kibice, którzy biwakowali, otrzymali wiadomość, że do ostatnich biletów dostaną się tylko abonenci i nie będzie publicznej sprzedaży.

I ma nadzieję dotrzeć do biletów dla ogółu społeczeństwa od ostatecznego powrotu między Chivas i tygrysy w Stadion Akron, jest zerowa. Kibice obecni na obiekcie zostali poinformowani przez obsługę, że nie ma już biletów.

W środę po południu członkowie tzw Chivas zgłoszone wyznawcy stada Pozostałe bilety na finał są między Chivas I tygrysy Są przeznaczone dla posiadaczy karnetów okresowych i nie będzie ich na sprzedaż dla publiczności: „Właściwie mówimy, że nie ma już biletów, ale wciąż tu są” – skomentowały osoby pilnujące wejścia . Stadion Akron.

Fani biwakują od zeszłego poniedziałkowego wieczoru w nadziei na zdobycie biletów dla tłumu. Jeden z nich przyjechał wczoraj o 10.00 z nadzieją na bilet, mimo że otrzymał wiadomość, że już nie ma biletów: „Czekam od wczoraj, od 10.00 na wystawienie biletów. Prosimy zarząd o wydanie stu lub dwieście biletów, cokolwiek wydadzą, ale dla mas. Niech nas zapewnią, że nie na próżno stoimy tutaj w kolejce.

Z drugiej strony obserwujący skomentował, że nie opuszczał swojego miejsca, a przynajmniej robił to, żeby sobie ulżyć: „Byliśmy tu całą noc, nie ruszałem się, tylko do łazienki. Przynieśli mi pizzę, tacos , wszystko, co jest teraz możliwe ”- dodał obserwujący. Chivas Mam nadzieję, że dostanę bilet na finał drugiego meczu między Chivas I tygrysy.

Chivas będzie gospodarzem drugiego etapu finału Clausura 2023.ESPN

Warto zaznaczyć, że przedsprzedaż trwa tylko dla abonentów Chivasktóry jest dokonywany za pomocą biletu przez telefon komórkowy oraz w kasach biletowych w Stadion Akron Od zeszłego poniedziałku. Wspomniana przedsprzedaż kończy się dzisiaj o 15:00 w środkowym Meksyku.

Sprzedaje pracownikom Chivas I Wszechżycie, Od jutra od godziny 15:00 każdy pracownik będzie mógł kupić maksymalnie trzy bilety naDo finału pomiędzy Chivas i Tigres.

Ponadto pracownicy Straży Miejskiej Zapopan otrzymali przez radio informację, że w najbliższym sąsiedztwie zostanie zainstalowane linoleum Stadion Akron Gdzie będzie informacja o sprzedaży biletów.

READ  „Zobaczmy”, pyta Caramelo Chicharito Hernandez w The Tricolor Palette i Tata Martino's Rose.