15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bez stanika Alexa Dellanos pokazuje swój urok w gorącej mini-topie

Alexa Delanos Wie, co lubią jego fani i zawsze udostępnia zdjęcia, które zachęcają ich do polubienia lub pozostawienia komentarzy na Instagramie. córka Mirka Delanos Ma ponad 9 milionów obserwujących i nadal znacząco rozwija swoją platformę. Nie ma dnia, by „influencer” nie udostępnił zdjęcia w sposób drobny, pozostawiający niewiele wyobraźni.

Na jednym z jej ostatnich zdjęć Alexa jest widziana od niechcenia. Często Alexa nosi w swoich postach bikini, majtki i bieliznę. Należy zauważyć, że mała supermodelka nie jest taka sama dla wszystkich innych. Na zdjęciu Alexa jest pokazana bez stanika i pokazuje swoje ogromne rysy, które płyną z czubka jej małej głowy.

Młoda kobieta napisała: „Witaj kochanie”.

Nie czekała na komentarze przed opublikowaniem, a jej fani byli pod ręką, aby pochwalić jej urodę.

Jeden z fanów napisał: „Jesteś piękna”. Jeden z fanów dodał: „Uwielbiam twój styl”. Jeden z wyznawców powiedział: „Nigdy tego nie przegapisz”. „Jesteś niesamowicie piękna i bardzo piękna” – powiedział inny fan. Inny fan odpowiedział „Chula mujer”. W komentarzach można również przeczytać zdanie „Serce, piękne ciało, bardzo mało osób, które osiągają twój poziom”.

Zmysłowy wizerunek Alexy daje jej wiele do powiedzenia i zawsze są tacy, którzy ją krytykują. Po klipie z Telemundo „La Mesa Caliente” o „Women’s Trophy”, fanka programu opublikowała w mediach społecznościowych, że myślała, że ​​Alexa jest jedną z nich. Mirka wystąpiła jednak w obronie córki i wyjaśniła, jak się sprawy mają.

„Mówię, chodzi o związek 4 lata. Zaczęła młodo, pracuje sama, a poza tym, kiedy zaczynała ze swoim chłopakiem 4 lata temu, nie był miliarderem. Dorastali razem, pracuje sama, a ona zarabia dużo pieniędzy ”- wyjaśnił Mirka.

Czytaj

Alexa Delanos stoi na plecach i pokazuje swój tyłek w małych czarnych spodniach
Alexa Dellanos podpaliła Instagram w malutkim czarnym bikini
W bikini i zmysłowości Alexa Dellanos wyzwala swoją pasję jako „Twoja ulubiona mała syrenka”

READ  Daniel Pisogno i jego przyjaciel są bardzo chorzy i zmartwieni, nie wiedzą, co mają!