2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bez serca Livia Britto przywołuje Angelinę Jolie i zakochuje się w Lara Croft

Liwia BritoBez serca ewokuje Angelina Jolie I zakochaj się jak Lara CroftCóż, ostatniej nocy Halloween, kubańska aktorka zrobiła wrażenie swoimi kształtami i obcisłym kostiumem.

Chociaż reprezentowanybezduszny” I „pilot„Była już postrzegana jako odważna mała czerwona bluza z kapturem, najlepsze zachowała na koniec, ponieważ łączyła w sobie siłę”Zdjęcie Fernandy LinaresI legendarny charakter gier wideo i kina, który przykuł uwagę swoich zwolenników.

Czytaj więcej: Marjorie de Souza, pomiędzy blaskiem a diamentami, pokazuje swoją najbardziej jadowitą stronę

tym razem, Liwia Brito Miała na sobie obcisły top z krótkimi spodenkami i szelkami, gdzie była odważna Lara Croft Zwykle nosi przy sobie broń i przybory. Jej imponujące ciemne włosy wyglądały bardzo praktycznie w warkoczu i całkowicie sprawiły, że pomyśleliśmy, że gdyby była adaptacja łacińska, to ona zostałaby wybrana, aby ożywić postać, która Angelina Jolie Zabierz go do kina.

W ciągu kilku minut od Liwia Brito Był pełen komentarzy i nie brakowało tych, którzy oferowali mu „cukierek albo psikus” w zamian za zdjęcie nawiązujące do „Halloween”.

ten Kostium Tomb Raider z Liwia Brito Podkreśliła również swoją sylwetkę i wyrazisty brzuch, ponieważ pamiętamy, że kubańska aktorka jest częścią wysportowanego stylu życia i teraz udostępniła go wszystkim swoim obserwatorom.

Livia Brito i życie po „La desalmada”

Ponad 5,1 miliona ludzi zgromadziło się w zeszły piątek, aby zobaczyć koniecbezdusznyTelenowela, która widziała powrót Liwia Brito Na małym ekranie obok Jose RonEduardo Santamarina, Marilyn Favela, Marjorie de Souza I wspaniały personel.

Liwia Brito Była jedną z osób obecnych na spotkaniu zorganizowanym przez producenta telenoweli José Alberto „El Güero” Castro i opowiedziała część tego, czego zespół doświadczył podczas oglądania ostatniego odcinka, pozostawiając otwarte drzwi do drugiej części historii.

READ  WhatsApp umożliwia już tworzenie naklejek lokalnie, chociaż istnieje ważny czynnik „ale”

niewątpliwie osobowośćZdjęcie Fernandy Linares„Był punktem kulminacyjnym swojej kariery, ale zamiast zdobywać sławę i spać, Liwia Brito Jest bardziej aktywna niż kiedykolwiek, ponieważ teraz przerwie swój występ, aby podzielić się swoimi doświadczeniami ze zdrowymi nawykami, zaprosić odpowiednie wyzwanie na swoich sieciach społecznościowych, gdzie będzie miała również wsparcie swojego osobistego trenera.

Czytaj więcej: Marilyn Favela żegna się z telewizją emocjonalnym przesłaniem

Liwia Brito Jej nienaganna figura i po wydaniu wspaniałego pasa są inspiracją do artykułu, który pomaga zdefiniować brzuch i zmniejszyć jego wymiary. Jest to suplement dla tych, którzy chcą nie tylko być tak piękną jak ona, ale także poprawić swoje zdrowie poprzez wściekłość dietetyczną.