27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Bez bikini”; Tak witano Joserrę w Huppenkothen na ESPN

Meksyk /

Pierwszy dzień w jej nowej firmie i „wyrzuć to z nią na ring” Jose Ramon Fernandez żyć dalej kapitanowie Do zaprezentowania i poddania „testowi popularności” w oczach opinii publicznej. To było pierwsze doświadczenie . Vanessa Hopkinothen na ESPN, który w tamtym czasie został sklasyfikowany w mediach jako „bardzo bogata dziewczyna”.

Udzielił wywiadu innemu historykowi prasy, takiemu jak Tonio de Valdes, gospodarz Centrum sportowe Pamiętam jak było Witam Joserra i co wyjaśniam między wierszami. Wbrew przekonaniu, że Fernandez był wtedy „niegrzeczny”, darzy go wielkim szacunkiem, ponieważ od tego czasu adoptowała go, jakby była „córką” z poradami dotyczącymi poprawy.

Nie znałem go, przyznaję, że śledziłem go odkąd zacząłem w mediach. Zostajesz wprowadzony do programu jako nowy członek ESPN I chyba między tym, że chciał mnie przywitać i postawić znak, że powinnam wiedzieć, o czym mówi, to Nie zamierzałam nosić bikini I musiałem się przygotować”.

„Atmosfera była inna, nigdy nie był wobec mnie niegrzeczny, a dziś szczerze mi radzi, jest bardzo miły, Zostań jak mój tata na ESPN. Na Mistrzostwach Świata 2018 udzielił mi wielu rad, udzielał mi schronienia i zawsze zachowywał się bardzo dobrze”.

“ Televisa mnie rozczarowała, dlatego odeszłam `

To było w 2016 roku Huppenkothen ukończył kurs na Televisa Deportes, gdzie poinformowano, że wyszedł W porównaniu z Javierem Alarconem. Obaj obaj zdementowali tę plotkę, a kobieta o niemieckiej krwi wyjaśniła, że ​​jeśli opuściła Chapultepec 18, to dlatego, że czułem się opuszczony Bez projektów, które Cię interesują.

„Musiałem spędzić kilka miesięcy z Javierem. Poprosiłem o rzeczy, które nie zostały mi dane, chciałem być w wiadomościach i poprosiłem o tak długo, że zmusili mnie do walk byków i nie, nie, nie chcę”. nie lubię ich. Byłem już sfrustrowany i powieszonyPotem zaproponowali mi, że będę gospodarzem „Hoy”, ale moim celem jest sport. Moja przeprowadzka do ESPN była jak ruch piłkarza Dla tych, którzy kupują swoje akta, wszystko kończy się polubownie i nikt mnie nie ścigał ani nikogo nie pozwał”.

Męskość w dziennikarstwie sportowym

Rozmówca, jak prawie każda kobieta w środku, musiała sobie poradzić Komentarze i uwagi antykobiece Na portalach społecznościowych, gdzie twierdzi, że za każdy błąd, który popełnia, wszystko jest zawyżone i oskarżają go, że jest po prostu „piękną twarzą” bez wiedzy.

„Jeżeli ktoś się myli, nie ma wielkiego hałasu na temat tego, czy się mylę, czy nie. Powiedzieli mi, że nic nie wiem, nic nie wiem o piłce nożnej i gram w nią od 15 lat.Powinienem coś wiedzieć po długim czasie. Wciąż zdarzają się momenty męskości, nawet jeśli nie zdarzają się tylko w Meksyku”.