29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Belén Dominguez będzie rywalizować w olimpijskich obręczach w Polsce – godz. 19:00

Belén Dominguez będzie rywalizować w olimpijskich obręczach w Polsce – godz. 19:00

Choele Choel.- 16-letnia kajakarka przygotowuje się do wyjazdu do Polski w najbliższy piątek, aby dołączyć do Argentyńskiej Reprezentacji Kajakarstwa i wziąć udział w olimpijskich zawodach w Polsce. Po wzięciu udziału w egzaminie ogólnopolskim powstał ranking na szczeblu krajowym, w którym Belen Domínguez został sklasyfikowany jako najlepszy kadet w Rio Negro, a co za tym idzie w kraju.

„Belen wie, że ta szansa jest efektem wielu wyrzeczeń i pracy wykonanej przez cały rok, wielu godzin wioślarstwa, treningu fizycznego i dużej dyscypliny, ponieważ aby dostać się do tego punktu, musiał zbierać osiągnięcia, uczestniczyć w różnych wydarzeniach. , i koncentracje. » Oni w swoim wewnętrznym kręgu. Ogłoszono z

Jej ojciec, Daniel, towarzyszy jej na każdym turnieju, dlatego podkreśla niezbędne wsparcie ze strony rodziny i wsparcie finansowe ze strony sponsorów, którzy pomagają urzeczywistnić tę szansę.

W październiku 2019 roku Belen był częścią delegacji prowincji i w wieku 12 lat został mistrzem Argentyny na Igrzyskach Evita. W tym samym roku wziął udział w Mistrzostwach Ameryki Południowej w maratonie kajakowym, gdzie został mistrzem Ameryki Południowej w dziecięcej K1 i został wybrany na chorążego flagi Argentyny podczas tej imprezy.

W roku 2020 pomimo pandemii zdobyłem tytuły Chime Regatta 1 miejsce, Tour of the Island 1 miejsce, South American Waitama 1 miejsce i Selective Speed ​​2 miejsce. W 2021 roku zajął I miejsce w województwie, II miejsce w juniorach w mistrzostwach wojewódzkich oraz III miejsce w kadetach. Brał udział w koncentracji ENAR w San Rafael Mendoza oraz w National Selective Speed ​​Championship 2nd General Villegas oraz zakwalifikował się do Mistrzostw Ameryki Południowej w Urugwaju.

W 2022 roku brał udział w imprezach ogólnopolskich i wojewódzkich, zajmując 1. miejsce w Mistrzostwach Argentyny w Maratonie w Vytaema oraz startując w olimpijskich zawodach w koszu na Słowacji.

W tym roku, po rywalizacji w różnych konkurencjach, Belen zajęła 1. miejsce w eliminacjach General Villegas na 500 i 1000 metrów, zyskując tym samym największe szanse na reprezentowanie Valle Medio, prowincji i Argentyny na igrzyskach olimpijskich w Polsce. .

READ  Zwycięstwo Niemiec, Islandii i Polski w meczu drugiego dnia

Może Ci się spodobać:

Luis Beltran okrzyknął „mistrzem” na turnieju siatkówki do lat 18 w Północnej Patagonii