27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Będziesz ich potrzebować w USA”: Neil Conde ostrzega Annabel Hernandez przed pozwami, które wytoczy przeciwko niej

Ninel Conde potwierdziła, że ​​jej prawnicy w Meksyku i Stanach Zjednoczonych już pracują nad pozwami przeciwko Annabel Hernandez (Zdj .: ninelconde/Instagram)

Emma i inne narkotykowe kobiety Dziś jest książka, która wywołała najwięcej kontrowersji, skoro nazwy Artyści, piosenkarze, politycy i grupy związane z handlem narkotykami Wywołały niekończące się dyskusje, milczenie i oskarżenia wobec dziennikarki Annabel Hernandez.

Na Podejmij kroki prawne I przeciwko pisarzowi powtórzyła to aktorka i piosenkarka Ninel Konde Ich ciała prawników, zarówno w Miami, Stanach Zjednoczonych, jak iw Meksyku, już pracują nad tą sprawą.

W krótkim wywiadzie dla mediów podczas swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych, Zaprzeczył swojemu rzekomemu związkowi z gangiem narkotykowym Doceniał swoją pozycję. Stwierdził również, że ma 25-letnią karierę, wspieraną przez swoich zwolenników, którzy kochają to, co robi.

„Cóż mogę powiedzieć? Całkowicie się myli i jest już w rękach mojej kancelarii, zarówno w Meksyku, jak i tutaj, już pracują nad tym problemem. Doceniam twoje zainteresowanie. Wiesz, że robię to od 25 lat. To błogosławieństwo, ponieważ robienie tego przez 25 lat wynika z tego, że publiczność kocha to, co robimy” – stwierdził Conde.

Później wyjaśnił, że te rzekome powiązania zostały ujawnione w książce Annabel Hernandez Są „ceną bycia osobą publiczną”, sytuacja, z którą musisz się zmierzyć bez podpowiedzi. „Niemożliwe, musisz nauczyć się sobie z tym radzić” – pogłębił.

Książka dziennikarza ujawniła niezliczone nazwiska polityków, piosenkarzy i grup mających rzekome powiązania z handlem narkotykami (fot. EFE/Francisco Guasco)
Książka dziennikarza ujawniła niezliczone nazwiska polityków, piosenkarzy i grup mających rzekome powiązania z handlem narkotykami (fot. EFE/Francisco Guasco)

We wtorek rano Ninel Conde przybyła na międzynarodowe lotnisko w Meksyku (AICM), gdzie została przechwycona przez kilku reporterów, którzy poprosili ją o wyjaśnienie sytuacji wspomnianej w Emma i inne narkotykowe kobiety.

Jednak gdy opuści strefę przylotu, Próbowali uciec przed mikrofonami i kamerami pod pretekstem odholowania samochodu który czekał na nią poza obiektem.

READ  Organizują grupę, aby pomóc Laurze Bozzo… i nikt nie współpracuje

Chwilę po tym, jak udało mu się wydostać z lotniska, zatrzymał media i powtórzył to Twierdzenia Annabelle Hernandez są fałszywe i dotyczą nie tylko jej bohaterów, ale także osób trzecich. Ponadto ostrzegaj, że Jej impulsem było to, że poszła na spotkanie ze swoim prawnikiem.

Nie mogę wypowiadać się więcej niż już powiedziałem „niewłaściwie”. Szkodą też jest zakładanie niewinności wielu ludzi, o których nie mogę więcej mówić. To już jest w rękach prawników w Miami i Meksyku” – podkreśliła gwiazda.

W końcu ostrzegł dziennikarza, że ​​pisemna informacja to „nie plotka, to bardzo delikatna sprawa”, Zachęcał ją do zebrania wystarczających dowodów, ponieważ „będzie ich potrzebować w Stanach Zjednoczonych”., został skazany.

"zabójca cukierków" Wzbogaciłby się na triangulacji pieniędzy z przestępczości zorganizowanej (fot. Ninel Conde/Instagram)
„El Bombón asesino” wzbogaciłby się na triangulacji pieniędzy ze zorganizowanej przestępczości (fot. Ninel Conde/Instagram)

Według postu Annabelle „Zabójca Pomponów” mógł zgromadzić aktywa poprzez rzekomą triangulację funduszy z przestępczości zorganizowanej, a nawet jest romantycznie powiązany z niektórymi handlarzami narkotyków.

Wcześniej Ninel był związany w 2018 roku z „Zar del Palenque”, Jezusie Perez Alvear, który został zidentyfikowany przez amerykański wymiar sprawiedliwości jako domniemana osoba odpowiedzialna za pranie brudnych pieniędzy w Kartel nowej generacji Jalisco (CJNG) i kartel Los Quines.

Pomimo notatek w książce Annabel Hernandez, aktorka opery mydlanej skomentowała podczas wywiadu dla prasy, że jest „cicha”, ponieważ „Wystarczająco dużo przedmiotów, zanim będziesz musiał je policzyć”.

Czytaj