30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Becky G wzdycha, gdy pozuje w gorącym stroju

słynny amerykański piosenkarz Becky JMiliony ludzi go zaskoczyły Obserwujący w portale społecznościoweudostępniając gorące zdjęcie „gorącemu” OdzieżWznosi westchnienia i wszyscy zostawiają otwarte usta.

Z tej okazji Becky G udostępniła ten post na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, a wkrótce dodała ponad 370 tysięcy polubień i tysiące komentarzy od swoich obserwujących i współpracowników.

Przeczytaj także: Cruz Azul z dwoma napastnikami w zasięgu wzroku, aby wzmocnić ich atak

Ta słynna piosenkarka meksykańskiego pochodzenia ma 25 lat, a obecnie pozostaje w związku z amerykańskim piłkarzem Sebastianem Letgetem i New England.

Przeczytaj także: Danic Michel pokazuje swoje cechy na gorącym zdjęciu kostiumu kąpielowego

Obecnie Becky G ma około 33 miliony obserwujących na swoim koncie na Instagramie, kolejne miliony na Facebooku i dodaje setki milionów wyświetleń do swoich piosenek na YouTube i Spotify.

Podążaj za nami

Reporter o tematyce sportowej, urodzony 4 maja 1990 roku w Los Mochis. Ukończył studia na kierunku Nauki o Komunikacji na Universidad Autónoma de Occidente i posiada doświadczenie zawodowe w radiu i telewizji, w programach sportowych. Od 2015 roku jest częścią zespołu korespondencyjnego EL DEBATE, obejmującego lokalne ligi i ligi sportowe, sporty narodowe obejmujące Mexican Pacific League (LMP), LMP Star Games oraz U-20 Baseball World Cup. -15 Sinaloa 2014, Pacific Coast Basketball Circuit (CIBACOPA), Ascenso MX Football League, Second Division Football Premier League,

Więcej

READ  Alec Baldwin odchodzi z gry po wypadku na planie Rust