21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Beck wprowadza na rynek swój najdroższy długopis marki Saint Laurent

Beck wprowadza na rynek swój najdroższy długopis marki Saint Laurent

  • Wspólna marka narodziła się w latach pięćdziesiątych XX wieku.

  • Wiadomo, że pierwsza współpraca miała miejsce pomiędzy francuską marką samochodów Renault a sklepem jubilerskim Van Cleef i Arpels.

  • 71% konsumentów przyznaje, że cieszą się z inicjatyw co-brandingowych.

Coraz więcej marek chce odkryć siebie na nowo, wprowadzając nowe produkty, zwłaszcza we współpracy z innymi. Tak jest w przypadku marki artykułów jednorazowego użytku Bic, która wypuściła swój najdroższy długopis wraz z marką modową Saint Laurent.

Dla marek współpraca lub co-branding jest bardzo ważną strategią w świecie biznesu. Dzięki tym strategiom marki mogą czerpać korzyści z wprowadzania na rynek nowych produktów, zwłaszcza w celu nawiązania kontaktu z różnorodnymi odbiorcami.

Zacznijmy od podkreślenia, że ​​sport cobradingu narodził się w latach pięćdziesiątych XX wieku w wyniku współpracy nawiązanej pomiędzy francuską marką samochodową Renault a sklepem jubilerskim Van Cleef & Arpels, która obejmowała nowy model samochodu oraz zaprojektowaną przez markę jubilerską ekskluzywna kierownica wysadzana kamieniami. kosztowny

Podobnie odnotowano, że 71% konsumentów przyznaje, że cieszą się z inicjatyw co-brandingowych, co dotyczy większości marek, które coraz częściej włączają się w te strategie.

Bic wprowadza na rynek swój najdroższy długopis

Niedawno film o współpracy Bic i Saint Lauren, który obejmuje niedrogi długopis, stał się wirusowy w filmie na TikTok.

Niedroga, luksusowa współpraca Saint Lauren Rive Droite x BIC została ujawniona przez internautę.

„Myślę, że byłby to świetny pomysł na luksusowy prezent dla mężczyzn w okresie świątecznym za mniej niż 100 dolarów” – czytamy w opisie filmu.

Efektem współpracy jest czarny długopis z charakterystycznym wzorem marki Bic, zatem można go również napełniać, ale z podpisem Saint Laurent.

Wymiary długopisu 15cm x 0,8cm, grubość czarnego tuszu 1,00mm. „Wyłącznie SLRD, 90 procent metalu, 10 procent plastiku pochodzącego z recyklingu” – czytamy w opisie marki.

READ  To najtańszy przebieg 0 km Hyundaia w 2023 roku... Niskie zużycie benzyny jest nie do pobicia

Według strony internetowej pióro to, które może zainteresować kolekcjonerów z branży mody, kosztuje 50 euro, czyli około 92,83 dolara.

@bryanmondger Unboxing niedrogiej, luksusowej współpracy z Saint Lauren Rive Droite x BIC. Myślę, że byłby to świetny pomysł na luksusowy prezent dla mężczyzn w okresie świątecznym w cenie poniżej 100 dolarów 🖤 Partner #TikTok #Life_on_TikTok #Niedrogi luksus #Święty Laurent #YSL #Yves Saint Laurent #Moda luksusowa #Najtańsze elementy projektu ♬ oryginalny dźwięk – Brian – Fashion | Perfumy

Film przedstawiający rozpakowywanie produktu stał się wirusowy, osiągając ponad pięć tysięcy wyświetleń i różne komentarze, takie jak „Nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby wydawać tyle pieniędzy na długopis ze względu na logo”, „Tylko nowobogata osoba kupiłby coś takiego.” ! „Mieszkańcy chcą czuć się lepiej, niż są w rzeczywistości”, „Luksusy w przystępnej cenie? „Bracie, to jest czarny plastikowy długopis z napisem Saint Laurent”.

W komentarzach premiera wywołała wiele krytyki, zwłaszcza ze strony fanów mody. To nie pierwszy raz, kiedy marka rozpowszechnia produkt w tym stylu, jak na przykład Balenciaga, co spotkało się z krytyką ze strony wszystkich na świecie.

Czytaj teraz:

Teads i OMD realizują innowacyjne, wieloplatformowe badanie z zakresu neurologii

Pokonaj Happy Meal McDonalda; Burger King to opublikował

Santamarina + State Tech Talks: Dane mają wartość strategiczną dla wielu firm