28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Battlefield 2042 wypuścił otwartą betę, a skargi nie trwały długo | EA | mówi | Pobierz | Pochodzenie | Spor-Play

Czy pobrałeś już wersję próbną? ? Electronic Arts i DICE rozpoczęły testowanie serwerów gier wideo pod kątem otwartej wersji beta na wszystkie konsole: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i PC.

Od 6 października posiadacze subskrypcji EA Access mogą wstępnie pobrać grę. Z drugiej strony pozostali gracze będą mogli zagrać w Battlefield 2042 od 8 października do końca weekendu.

Oczywiście w sieciach społecznościowych zaczęła już pojawiać się krytyka tytułu. Zwłaszcza w odniesieniu do robotów. Pamiętaj, że EA ogłosiło, że gra będzie wykorzystywać sztuczną inteligencję do wypełniania gier; W ten sposób nie będziesz na pustej scenie ani nie będziesz biegał po środku mapy w poszukiwaniu wrogów.

Użytkownik wyjaśnia: „Jakoś wszedłem do lobby tylko z botami” . “Wczesna definicja dobierania graczy w Battlefield wie, że gram jak droid. Dzięki. Udało mi się zabić 32. Nigdy nie miałem większej serii zabójstw na polu bitwy. “

“Tylko ośmiu graczy, a reszta to boty. Houston Myślę, że mamy problem”, dodaje użytkownik Reddit u/SynergyRamoz.

Battlefield 2042 ma boty w wersji beta, a niektóre są bardzo toksyczne”. .

READ  Netflix oferuje już darmowy abonament, ale...

Posłuchaj Dale Play na I . Śledź program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.