3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bard, alternatywa Google dla ChatGPT, jest już dostępna

Bard, alternatywa Google dla ChatGPT, jest już dostępna

Możesz teraz używać Bard, chatbota Google opartego na jego wspaniałym modelu językowym, LaMDA.

Oparty na sztucznej inteligencji interfejs Chatbota Barda, za pomocą którego Google chce konkurować z ChatGPT.

Oczekiwanie było jednak dłuższe, niż się spodziewaliśmy Poeta Bot czatu Google Opierając się na modelu swojego głównego języka, LaMDA, Jest już dostępny Do wykorzystania przez niektórych szczęśliwych użytkowników. W tej chwili tak, Alternatywa Google dla ChatGPT Jest dostępny tylko w języku angielskim.

To ogłoszenie pojawia się zaledwie tydzień po tym, jak OpenAI ogłosiło GPT-4, aktualizację swojego modelu językowego stojącego za ChatGPT, z ogromną poprawą kreatywności, dokładności i mocy rozumowania. Google nie chciało pozostać w tyle i od dziś już oferuje wczesny dostęp do Barda Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Bard jest wprowadzany jako pierwszy w krajach anglojęzycznych

Sam Google to wyjaśnia Poeta jest eksperymentemi w Twoje reklamy Wyjaśnia, w jaki sposób można używać tego oprogramowania do czatu Zwiększ produktywność, przyspiesz rozwój pomysłów lub zaspokój ciekawośćnależy to wziąć pod uwagę Ta sztuczna inteligencja może popełniać poważne błędyNie wszystkie informacje podane przez Bot czatu Należy ją uznać za obowiązującą.

Zapamietaj to Bard bazuje na lekkiej i ulepszonej wersji LaMDA, jego duży model językowy (LLM) i że jego możliwości będą się poprawiać z czasem w miarę aktualizacji modelu. Korzystają również z Pamiętaj o niektórych zagrożeniach związanych z tego typu modelowaniem Przytoczył przykłady z Niedokładne lub wprowadzające w błąd informacje że to Bot czatu Zastosuj podczas składania zapytań:

LLM może dostarczać niedokładne, wprowadzające w błąd lub fałszywe informacje, zapewniając jednocześnie poufność. Na przykład, poproszony o podzielenie się prostymi sugestiami dotyczącymi roślin doniczkowych, Bard przedstawił przekonujące pomysły… ale pomylił kilka rzeczy, na przykład naukową nazwę rośliny ZZ.

Dlatego Google przestrzega Kontynuuj budowanie Barda i pozostałych usług opartych na sztucznej inteligencji Zawsze pamiętając o swoim Zasady mające zastosowanie do sztucznej inteligencjijego głównym celem jest Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości dla swoich modeli i produktów.

READ  Smartfony | WhatsApp i aplikacje, które ze względów bezpieczeństwa należy usunąć z telefonu komórkowego z Androidem | gra sportowa

Do Spróbuj poetękonieczna jest rejestracja przez fajna stronka przy użyciu konta Google. od dzisiaj, Jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w języku angielskim.ale Google potwierdza, że ​​wkrótce rozszerzy swoją dostępność o inne regiony i języki.

fajne google