11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Barcelona rozpoczyna dziś nowy etap

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów trener Barcelony Xavi Hernandez stwierdził, że drużyna Blaugrany będzie „ciężko pracować”, aby powrócić na szczyt.

Niemcy – Trener drużyny BarcelonaI Xavi HernandezPotwierdził, że „dzisiaj zaczyna się nowa faza” Barcelony po jej wyeliminowaniu z klubu Liga Mistrzów Przegrał z nim 3-0 Bayern Monachium Na Allianz Arena.

W wypowiedziach dla Movistara dodał: – Nie lubię słowa porażka. Ktokolwiek próbuje nigdy nie ponosić porażki. Możemy mówić o rozczarowaniu lub rezygnacji. Będziemy ciężko pracować, aby umieścić Barcelonę w miejscu, na które zasługuje, powiedziałem graczom. +.

leczyć Przyznał, że wychodzi z gry „w gniewie”, bo „Barcelona na to nie zasługuje” i że „teraz Liga Europejska” to „fakt i trzeba konkurować”. „Celem Barcelony jest zwycięstwo nad wszystkimi stronami” – ocenił.

ten Barcelona Poleciał do Monachium w poszukiwaniu cudu i opuścił Allianz Arena czując się jak normalny człowiek. Pokruszony, zdewastowany, zmiażdżony i utopiony przez rywala, który robił z nim, co chciał, tak słaby, tak ograniczony, tak gorszy, że ledwo trzymał się tego rodzaju przez pół godziny, zanim uległ rzeczywistości.

Bayern pokonał go 3-0 dając poczucie, jak na Camp Nou, że może strzelić jeszcze co najmniej trzy bramki.

READ  San Lorenzo odnosi się do Atletico Madryt i San Luis w ich żądaniu przeniesienia Bertrem