19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Barcelona oficjalnie przybywa na wypożyczenie Luc de Jong z Sewilli

Barcelona zamknęła rynek transferowy w szalony wtorek, zgadzając się z Sewillą na transfer Łukasz de JongDługo poszukiwany holenderski napastnik Ronalda Koemanai że po jego eliminacji został wybrany, w procesie, który ilustruje słabość ekonomiczną Barcelony, zarówno zajętą ​​cięciem bloku płac, jak wprowadzaniem pieniędzy poprzez transfery.

Proces, który został uzgodniony przez oba kluby w wyznaczonym terminie, nie był oficjalny do końca wyjazdu Griezmanna z Barcelony do Atletico Madryt, co nastąpiło dopiero po północy i wywołało pytania o włączenie holenderskiego napastnika do klubu.

Przybycie De Jonga, który podpisze kontrakt na sezon, oznaczać będzie symboliczną wypłatę dla Barcelony, który przejmie też jego pensję na ten sezon, stając się jedynym transferem w ostatniej chwili dla FC Barcelona, ​​która rozpoczęła się dzień negocjacji. Ewentualne połączenie Edinson Cavani Nie opłaciło się to z powodu odmowy Manchesteru United i zmuszony był obniżyć swoje oczekiwania z powodu trudnej sytuacji finansowej.

Opcja holenderskiego piłkarza wróciła już do samolotu podczas poniedziałkowego porannego spotkania Joana Laporty i Ronalda Koemana w towarzystwie Ramona Blanesa i Matteo Alemaniego, ponieważ trener wypisał nazwisko na stole, zanim klub zdążył to uniemożliwić. W obliczu pierwszorzędnego podpisu.

nowy profil

De Jong podpisał kontrakt z Sevillą z Eindhoven latem 2019 roku, a andaluzyjski klub zapłacił za to 12,5 miliona dolarów. Podczas swojego pobytu w Sewilli rozegrał w sumie 94 mecze, w których strzelił 19 bramek.

Po przybyciu na Camp Nou Barcelona zdała sobie sprawę, że włącza piłkarza o innym profilu niż jego własny Martin Braithwaite, ponieważ Duńczyk ma większą mobilność w punkcie ataku, podczas gdy De Jong ma „9”, gracza strefy i terminatora, który twierdził, że ma Comana w swojej drużynie.

Barcelona zamknęła w ten sposób rynek transferowy, a zarząd Joan Laporta przeniósł dramatyczny obraz na poziom ekonomiczny, mając nadzieję na przezwyciężenie tej sytuacji w tym sezonie, aby mógł udać się na rynek letni w warunkach 2022 roku.

READ  „Canelo” Alvarez rozczarowuje Chivasa i ujawnia, że ​​zmienił już drużynę