28 marca, 2024

Barcelona awansowała do kolejnej rundy Pucharu Króla: pokonała Inter City 4:3 |  Sport totalny

Barcelona awansowała do kolejnej rundy Pucharu Króla: pokonała Inter City 4:3 | Sport totalny

Pokonaj Inter City 4:3 w środę, 4 stycznia, w jednym z najbardziej wyczekiwanych meczów 1/8 finału. Na stadionie Jose Rico Pereza w Alicante.

Obie drużyny przystąpiły do ​​dogrywki, aby wyłonić zwycięzcę, po remisie 3:3 w 90. minucie. Barcelona strzeliła gole Araujo (4d), Dembele (66d), Rafinha (77d) i Ansu Fati (103d). Oriol Soldevila strzelił trzy gole między miastami (59′), (74′) i (86′).

cele międzymiastowe

gole Barcelony

Kiedy Barcelona vs. Intercity przez COPA DEL REY?

Mecz pomiędzy tymi drużynami odbędzie się w środę, 4 stycznia 2023 roku.

Barcelona – Intercity: międzynarodowy rozkład jazdy

Piłka będzie się toczyć od godziny 15:00 (czasu lokalnego). Podobnie zostawiamy Ci międzynarodowe tabele według krajów.

Kanał telewizyjny do oglądania meczu Barcelona vs. między miastami

W całej Ameryce Południowej transmisje można śledzić za pomocą sygnału DIRECTV Sports.