15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Barbara de Rigel opowiada o postaci Chiquis Rivery i krytykuje: „To nie jest mój styl ciała”

Barbara wyraziła również zainteresowanie współpracą z Chiquis przy projekcie (zdjęcia: Cuartoscuro, Gettyimages)

Barbara Rigel Jest jedną z postaci w branży rozrywkowej, która dała najwięcej do powiedzenia, oprócz udziału w projektach takich jak różowe nożyczki s ocalały z Meksykuaktorka Utrzymanie żywej twarzy wpływowy w sieciach społecznościowych.

35-latka ujawniła się online jako postać ze świata Zdatnośćbo ma jedną z najbardziej muskularnych sylwetek w rozrywce, zwłaszcza od okresu uwięzienia wywołanego pandemią, De Regil podzielił się swoim stylem życia w swoich sieciach zdrowy.

Dzięki swoim rutynowym treningom na kanale YouTube, pożywnym wskazówkom żywieniowym, a nawet frazom motywacyjnym wyśmiewanym przez jej krytyków, Barbara stała się autorytetem, o którym można mówić. Treningi i rewitalizacja ciałaPrzyjeżdżam uczyć Zdatność W różnych miastach Republiki Meksyku, w celu pomocy innym kobietom w osiągnięciu idealnego ciała.

Podczas porodu Barbara znalazła nową niszę jako influencer fitness (zdjęcie: Instagram @barbaraderegil)
Podczas porodu Barbara znalazła nową niszę jako influencer fitness (zdjęcie: Instagram @barbaraderegil)

Jak młoda kobieta podniosła ruch ”ciało pozytywneTo pomysł, który ma na celu edukowanie ludzi na ten temat Znaczenie zaakceptowania ciała I w jakikolwiek sposób unikaj obserwacji na ciałach innych ludzi.

Chociaż ostatnio aktorka, z którą wrócisz Telewiza Jako protagonista szata, Nowy melodramat wyprodukowany przez Jose Alberto blond CastroA Nie unikał komentowania kształtu ciała Policzki RiveraNajstarsza córka zaginionej Jenny Rivery.

„To nie jest mój styl ciała, To nie ciało, które mogę stworzyć lub mieć. „Dla mnie wygląda bardzo seksownie, a także jest całkowicie seksowna” – powiedziała Barbara de Regil podczas szybkiego spotkania z mediami na lotnisku w Mexico City.

Bárbara de Regil pokazała swoje naturalne ciało na swoich portalach społecznościowych Zdjęcie: Instagram / @barbaraderegil
Bárbara de Regil pokazała swoje naturalne ciało na swoich portalach społecznościowych Zdjęcie: Instagram / @barbaraderegil

I to, że meksykański piosenkarz regionalny jest znany, oprócz tego, że jest częścią jednej z najpopularniejszych rodzin wśród latynoskiej publiczności, z tego, że stale popisuje się w sieciach Jego obfita sylwetka, obnosząca się ze zmysłowością Pomimo tego, że daleko im do słynnego rozmiaru zero.

READ  To jest piosenka, którą chce, by zaśpiewali na jego pogrzebie

Jednak ten typ postaci nie jest lubiany przez aktorkę, która najwyraźniej woli mieć dobrze zarysowane mięśnie i małe rozmiary.

Powiedz mu to Policzki Promuje również wzmocnienie pozycji wśród kobiet, Barbara powiedziała: „Nie widziałam, ale co za tato”, i zapytana, czy chciałaby współpracować z członkiem Dynastia RiveraOdpowiedział: Oczywiście, że tak. Ona jest naprawdę ładna i słodka”.

Celebrytka powiedziała również, że jest gotowa przybrać na wadze dla postaci, co doprowadzi ją do zerwania ze stylem życia, który prowadziła w ostatnich latach. „Tak, zrobię, och, jak fajnie!” Trąbienie.

Z drugiej strony Barbara pochwaliła wygląd fizyczny Alejandro Fernandeza, kucyk. „Nie przybrał na wadze, faktem jest, że jest bardzo przystojny, nie widzę go jako grubego, nie widzę go tak złego. Widzę go jako dżentelmena, a on też jest dżentelmenem, jest bardzo uważny i bardzo dobrym przyjacielem”.

Zwłoki policzków zostały opisane jako "Seksualny" przez aktorkę
Aktorka Capo opisała ciało Chiquis jako „seksualne” (zdjęcie: @chiquis/instagram)

Ale reakcje użytkowników na portalach społecznościowych były natychmiastowe, ponieważ wiele komentarzy w odpowiedzi na wiadomości wskazywało, że aktorka niesłusznie komentowała czyjeś ciało.

„Jeśli to nie jest twoje ciało, po prostu nie wyrażaj swojej opinii”, „Niedobrze, niech się martwiła o nią io życie wszystkich”, „Jesteśmy w połowie 2022 roku! Nikt już nie mówi o ciałach ludzi! Ograniczcie się” , „Nie powinno jej się to podobać, Czeki powinny to lubić, spójrz na to”, – A jak myślisz, kto powie, czy ciało jest seksualne, czy nie?strzał Za każdym razem, gdy Barbara de Rigel ciągle psuje”, oto niektóre z komentarzy do przeczytania.

Czytaj: