2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Badanie ujawniło 10 najstraszniejszych gier w historii

Przeprowadzono ankietę, aby odkryć najstraszniejsze horrory w historii. Gatunek istnieje od dziesięcioleci, ale dopiero gdy środowiska 3D i wielokąty stały się trendem, prawdziwie przerażające wrażenia w grach wideo nabrały kształtu.

Horrory należą do ulubionych graczy, być może dlatego, że jest to jedna z gier, które wywołują wśród nas najsilniejsze reakcje. Electronic Arts niedawno potwierdziło, że te niezapomniane wrażenia nie zostaną zapomniane, gdy wypuszczą nową wersję gry martwa przestrzeń z powodzeniem, podczas gdy Capcom przygotowuje się do zrobienia tego samego za kilka dni z remake’iem Resident Evil 4.

Jedną z serii, która zrewolucjonizowała horrory, był Unquestionably Himself wampir klasyfikuje się jako Horror o przetrwaniustąd własność intelektualna jak ciche Wzgórze i jeszcze raz, martwa przestrzeń.

I chociaż strach jest subiektywny, ponad 27 000 osób, które wzięły udział w ankiecie przeprowadzonej przez Ranker i przeanalizowanej przez Datslots, zidentyfikowało najlepsza 10 Jedna z najbardziej przerażających gier w historii. Które znajdziesz poniżej:

pierwsze miejsce

ciche Wzgórze

2. miejsce

martwa przestrzeń

trzeci. miejsce

wampir

czwarte miejsce

ciche wzgórze 2

Piąte miejsce

ostatni

Szóste miejsce

martwa przestrzeń 2

Siódme miejsce

Resident Evil 4

Ósme miejsce

Amnezja: Mroczny Zejście

dziewiąte miejsce

Resident Evil 2

Dziesiąte miejsce

Silent Hill 4: Pokój

przez: szczeliny danych

READ  Odtajnione dane rządowe potwierdzają, że pierwszy znany obiekt międzygwiezdny dotarł na Ziemię w 2014 roku – Teach Me About Science