26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Badanie oczu dzisiaj | Symbol, który wybierzesz, ujawni coś o twoim prezencie, co cię niepokoi | Test osobowości wirusa | Test psycho-emocjonalny | test osobowości | Zastosowania

W ciągu ostatnich miesięcy Zyskał dużą popularność wśród tysięcy internautów . Istnieją jednak również inne treści, które również zyskały wielu obserwujących w sieciach społecznościowych. Mówimy o . Te testy psychologiczne przekazują aspekty dotyczące naszego sposobu bycia, naszej osobowości i naszych szczególnych zdolności.

nowy tutaj Co przykuło uwagę użytkowników. Mogą one pokazać, za pomocą prostego wyboru, co jest teraz najbardziej denerwujące w twoim życiu.

Aby odkryć wyniki, po prostu wybierz symbol, który najbardziej przyciąga Twoją uwagę na ilustracji, którą pokażemy poniżej. Kiedy dokonasz wyboru, odkryjesz znaczenie każdego elementu.

Pełny obraz testu wirusowego

Obejrzyj zdjęcie i wybierz symbol, który najbardziej Ci się podoba, a dopiero wtedy poznasz wyniki tego testu psychologicznego. | Zdjęcie: namastet

Wyniki testów wirusowych

1. Gwiazda Północna

Nadszedł moment działania. Nie czekaj do jutra na to, co możesz zrobić dzisiaj. Skoncentruj się i upewnij się, że to, czego chcesz, może się wydarzyć. Być zdeterminowanym.

2. Magia

Twoje życie jest teraz cudowne. Szczęście pojawia się w twoim życiu, nawet jeśli jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. Żyj dzień w dzień i nie martw się o to, co zostawiłeś. Życie jest zbyt krótkie, by żyć z żalem.

3. Trynidad

Siła zewnętrzna próbuje wpłynąć na decyzję, której jeszcze nie jesteś pewien. Uważnie oceń wszystkie opcje i podejmij właściwą dla siebie decyzję.

4. Obróć

W twoim życiu jest trochę niezależności i czas ją zdobyć. Nadszedł czas, aby coś zrobić. Podążaj za marzeniami.

5. „O”

Oczekuj ważnego wyniku, ale niezależnie od tego, czy będzie on pozytywny, czy negatywny, pamiętaj, aby być za niego wdzięcznym. Nawet jeśli na początku sprawy nie idą po twojej myśli, jesteś nieugięty.

Co to jest test osobowości?

Nazywany również testem psychologicznym, jest to narzędzie eksperymentalne przeznaczone do pomiaru lub oceny określonej cechy psychologicznej lub ogólnych cech osobowości.

Konstrukcja testu powinna gwarantować, że zachowanie zidentyfikowane przez konkretny detektor jak najwierniej odzwierciedla zachowanie osoby badanej w codziennych sytuacjach, w których zdolność, którą test ma oceniać, jest wykorzystywana w praktyce.

Według ojca psychoanalizy, Zygmunta Freuda, doświadczenia, które człowiek gromadzi w ciągu swojego życia, przyczyniają się do ukształtowania jego osobowości lub charakteru jako osoby dorosłej. Freud twierdził, że traumatyczne przeżycia miały w tym momencie silny wpływ.

Z drugiej strony (UTEL) z Meksyku zauważa, że ​​testy osobowości lub testy psychologiczne są podzielone na trzy części: kwestionariusze, projekcyjne i behawioralne, które pozwolą zidentyfikować różne cechy, których być może nie wiedziałeś o sobie i co myślisz o rzeczach.

Skąd się biorą testy osobowości?

według , pierwsze testy osobowości opracowano w 1920 r. Kwestionariusze te miały na celu „ułatwienie procesu selekcji personelu, zwłaszcza w siłach zbrojnych”.

W dzisiejszych czasach wielu użytkowników z różnych części świata jest zainteresowanych, aby dowiedzieć się więcej o ich stylu życia. Dlatego w sieciach społecznościowych istnieje wiele prostych testów, które pozwalają internautom dowiedzieć się wszystkiego o ich osobowości.

Jaki jest najlepszy test osobisty?

ten Jest jednym z najbardziej szanowanych i używanych. Był to wynik dziesięcioleci pracy i analiz Raymonda B. Cattella, brytyjskiego psychologa znanego z wielkiego wkładu w dziedzinę osobowości, a przede wszystkim inteligencji. To on zaproponował na przykład istnienie inteligencji płynnej i inteligencji skrystalizowanej.

Ten test osobowości był stale aktualizowany i aktualizowany, ale istota pozostaje taka sama: badanie cech naszej osobowości na podstawie 16 czynników i pięciu czynników drugorzędnych: Czynnik A (emocja), Czynnik B (wnioskowanie), Czynnik C (stabilność), Czynnik E (dominacja), czynnik F (impulsywność), czynnik G (zgodność grupowa), czynnik H (śmiałość), czynnik I (wrażliwość), czynnik L (podejrzenie), czynnik M (wyobraźnia), czynnik N (świadomość) , czynnik O (wina), czynnik Q2 (wystarczalność) Ja, czynnik Q3 (samokontrola), czynnik Q4 (napięcie).

Jakie znaczenie mają testy osobowości?

Testy osobowości to testy przeprowadzane na kandydatach do pracy w celu określenia ich kompetencji, zainteresowań i cech osobowości. Ponadto pracują nad tym, aby mieć podstawę do przewidywania, czy dany kandydat z powodzeniem dostosuje się do wartości i siły roboczej Twojej organizacji. Chociaż jest to niezbędne narzędzie w procesie rekrutacji, jego użycie w sieciach społecznościowych zostało ostatnio ekstrapolowane, ponieważ zwykle oferuje uczestnikom nowe perspektywy na ich styl życia.

Co mierzy test MBTI?

MBTI to skrót od Myers-Briggs Type Indicator, narzędzia zaprojektowanego do oceny osobowości na podstawie naszych reakcji na to, jak się czujemy lub zachowujemy się w określonych sytuacjach oraz szczegółów lokalizacji .

READ  Test wizualny: wielkość Twojego małego palca ujawnia Twoją prawdziwą osobowość