3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Badania przesiewowe w kierunku zapalenia oskrzelików, astmy i raka płuc.  Podcast

Badania przesiewowe w kierunku zapalenia oskrzelików, astmy i raka płuc. Podcast

Carmen Montero.

Koordynacja różnych poziomów opieki, szkolenie specjalistów, wykorzystanie nowych technologii w zbieraniu danych są często równoznaczne z kompetencjami w takich specjalnościach jak: pulmonologia. usługa Kompleks Szpitala Uniwersyteckiego w Santiago (CHUAC) Dowód na to, jak wyjaśnił jej menadżer Carmen Montero, z długą historią badań nad rakiem płuc i zapaleniem oskrzelików. W tym nowym odcinkuSiedziba serwisu„.

Ta usługa ma wiele regionalnych i krajowych wyróżnień. On jest Krajowe Centrum Referencyjne Systemu Opieki Zdrowotnej (CSUR) w transplantacji płuc i Wysoce wyspecjalizowana jednostka Osiągnąć akredytacja SEPAR.

Elektroniczna dokumentacja medyczna w chorobach płuc

Dla Montero jednym z głównych wyzwań związanych z pracą w dziedzinie opieki zdrowotnej, która obejmuje wiele ośrodków, jest podwójny standard zapytań. Jego zdaniem można tego uniknąć dzięki sprawnej komunikacji z całym zespołem profesjonalistów.

W serwisie CHUAC dostępność tych informacji i szybki dostęp do specjalisty jest gwarantowana Elektroniczna dokumentacja medyczna i z Zdalne doradztwoktóry sprawdził się w czasie epidemii jako bardzo przydatne narzędzie w medycynie oddechowej.

Posłuchaj wszystkich naszych podcastów tutaj pismo medyczne –

Inne lekcje, które specjalność zyskała wraz z pojawieniem się wirusa Corona, w opinii lekarza, to znaczenie profilaktyki poprzez stosowanie maski, rola badań w chorobach płuc lub potrzeba więcej Pośrednie jednostki opieki oddechowej (UCRI).

Chociaż może zawierać dane, dane lub obserwacje instytucji służby zdrowia lub specjalistów, informacje zawarte w Redacción Médica są redagowane i przygotowywane przez dziennikarzy. Zalecamy czytelnikowi skonsultowanie się z pracownikiem służby zdrowia w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze zdrowiem.

READ  Naukowcy uważają, że znaleźli skamieliny dinozaurów