2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bad Bunny mocno uderza Damiena Priesta, zanim WWE zareaguje

Wsparcie fanów WWE Bad Bunny. | Zdjęcie: Getty Images.

zły króliczek Gdyby jeden „zły króliczek”czyli to, że słynna piosenkarka posadziła go w piątek kolosalnie spoliczkował zawodowego zapaśnika Damiena Priesta, podczas poprzedniej konfrontacji WWE Backlash 2023 który odbędzie się w piątek José Miguel Agrelot Amfiteatr w Puerto Rico.

Zderzenie między Bad Bunny i Damian ks Stało się to, gdy obaj stanęli twarzą w twarz na scenie, na której odbywał się spektakl, i opłacany portorykański piosenkarz pastorktóry wylądował na Ziemi.

Jednak kompilator „Zachowuję się ładnie” Nie dał się zastraszyć, a po wstaniu z ziemi podszedł do walczącego i spokojnie się schował. Zły królik uderzył księdza patrząc bezpośrednio na niego.

po uderzeniu, Zły Króliczek przebiegł przez scenę, Próbując uciec przed zawodnikiem, ten natychmiast zareagował agresywnie, zdejmując okulary i popychając prezentera, który był w środku tej dwójki.

Chociaż część wymiany zdań nie jest słyszalna, ponieważ podczas spotkania zgubiono mikrofony, to jednak można ją usłyszeć Damian Priest mówi do „Złego Króliczka”: „Zabiję cię, jutro cię zabiję”.

To jednak nie wydawało się mieć większego znaczenia zły króliczek, który utrzymuje związek z Kendallem Jennerem, bo podczas gdy zawodnik był wściekły na scenie, piosenkarz poświęcił się zdobywaniu poparcia i aprobaty publiczności, która nie wahała się okazywać tego wykrzykując i wiwatując w kółko jego imię, na dźwięk. Do Benito, Benito, Benito.

To już drugi raz Bad Bunny bierze udział w WWE Blacklash przeciwko Damianowi Priestowi, Wraz z nimi w sobotę 6 maja zagra w ulicznej bójce w Puerto Rico.

startowyBad Bunny będzie z nim współpracować Tajny król W Luz 2023 do twarzy Ksiądz Damian Dominik MysterioJednak przygotowania do meczu zakończyły się pojedynkiem jeden na jednego pomiędzy Zły królik i ksiądz.

READ  Demi Moore: To jej prawdziwe imię, czy to możliwe, że jej to nie interesuje?