26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bad Bunny Mexico TOUR 2022: Kiedy i gdzie odbędą się jego koncerty oraz ceny biletów

napisałem w trendy ten

Benito Antonio Martinez Ocasio, lepiej znany jako zły królikWłaśnie potwierdził, że w części wróci do Meksyku najgorętszych dwóch chłopakóws.

Jak dotąd portale społecznościowe potwierdziły, że raper odwiedzi dwa miasta w kraju:

  1. Monterey w Meksyku
  2. Meksyk, Meksyk

To właśnie magazyn Billboard ogłosił, że latynoski raper i traper zaprezentuje trasę „Hottest World Tour” w 14 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach Ameryki Łacińskiej.

Kiedy rozpocznie się trasa Bad Bunny World Tour w 2022 roku?

Najgorętsza trasa na świecie ma rozpocząć się w październiku 2022 roku, a do Meksyku prawdopodobnie dotrze na początku grudnia.

Sponsorowana przez Live Nation i CMN, najgorętsza trasa Bad Bunny: World’s Hottest rozpocznie się 5 sierpnia na kampusowym stadionie w Orlando i obejmie 15 przystanków w Stanach Zjednoczonych, w tym na nowojorskim Yankee Stadium, Hard Rock Stadium w Miami i Fenway Park z Bostonu.

To bardzo dobra wiadomość dla tysięcy fanów, którym nie udało się zdobyć biletów na The Last World Tour, które wyprzedały się w ciągu kilku dni.

Najgorętsza trasa na świecie ma również bonus: w Stanach Zjednoczonych Bad Bunny wystąpi z DJ Alesso na 11 koncertach, a Diplo jako gość na dwóch innych koncertach, w tym podczas ostatniego koncertu na stadionie SoFi w Los Angeles 30 września.

Trasa będzie kontynuowana w Ameryce Południowej z 14 przystankami w październiku, w tym na stadionie Vélez w Buenos Aires i stadionie Azteca w Meksyku.

Kiedy bilety na najważniejszą trasę na świecie trafiają do sprzedaży?

Bilety trafią do przedsprzedaży w środę (26 stycznia) o godzinie 12.00 za pośrednictwem worldshottesttour.com, a do publicznej sprzedaży trafią w piątek, 28 stycznia, również w południe.

Po ogłoszeniu trasy wkrótce ogłoszono nowy album, który Bad Bunny zamieścił w filmie na swoich Instagram Stories.

READ  Julia Roberts pokazuje, jak nosić mini spódniczki w wieku 50

Trasa koncertowa Bad Bunny może być najbardziej ambitna dla latynoskiego artysty w USA, ale z drugiej strony Portorykańska gwiazda bije rekordy przez ostatnie trzy lata.

Bad Bunny był najlepiej sprzedającym się artystą latynoskim 2021 roku trzeci rok z rzędu, według danych MRC, i drugi rok z rzędu najczęściej oglądanym artystą na świecie na Spotify.

Jest także pierwszym artystą, który umieścił cały hiszpańskojęzyczny album na pierwszym miejscu listy Billboard 200, ponadto raper sprzedał 480 000 biletów i zebrał 84 miliony dolarów w ciągu jednego dnia, gdy jego Eltimo Tour del Mundo 2022 trafił do sprzedaży. , stając się najlepiej sprzedającą się trasą Ticketmaster pierwszego dnia od koncertu Beyoncé i Jay-Z On the Run II w 2018 roku.

Śledź Heraldo Binario w Google News, kliknij tutaj.