28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Babcia wygrywa na loterii i dzieli się nagrodą z kasjerką, która sprzedała jej los | Wideo

Aby wygrać na loterii Jest to jedno z wielkich pragnień wielu ludzi, ale nie Babcia Podróżowała po świecie z dużą lekcją, bo kupiła bilet i zdecydowała Podział nagród Z kasjerem, który mu to sprzedał.

Historia wydarzyła się w Zjednoczone państwo Na początku 2022 roku, kiedy Las Marion, 86, poszedł do sklepu spożywczego, skąd wyszedł z losem na loterię, który kupił za namową kasjera.

Może Cię zainteresować: Dzielny pies poświęca się, by uratować 81-letnią babcię, która wpadła na niedźwiedzia

Według mediów, takich jak Ruch Dobrej Nowiny, kasjer Walter zachęcał Marion do zakupu biletu, argumentując, że lepiej spróbować niż nic nie robić, a potem zostawić wszystko przypadkowi.

Jednak Marion Walter obiecała, że ​​jeśli wygra „cZajmę się nim„I wróci, aby podzielić się pieniędzmi, bo bilet był za Jackpot 500 000 $.

Nagroda Oddziału Babci

Tydzień po tym, jak kupiła bilet za namową kasjera, babcia wróciła i w chwili, gdy Walter oznajmił, że jest Zwycięzca części o równowartości 300 dolarów, Rozpowszechniaj w mediach społecznościowych.

Na filmie widać kobietę wchodzącą z nią do sklepu Dwa balony w prezencie Więcej dla Waltera, który na wieść o swoim zwycięstwie nie wahał się podekscytować.

Może Cię zainteresować: Uważał, że jego telefon komórkowy jest bezużyteczny; W rzeczywistości jego dzieci nigdy nie nazywały go | Wideo

Babcia wręcza Walterowi kopertę z pieniędzmi 150 dolarówPołowa nagrody. Kasjerka podziękowała Marion i podeszła do niej po drugiej stronie stołu, aby ją przytulić za jej hojność.

Czytaj:

Wnuki świętują 15 urodziny babci sukienką i szampanem | Wideo

Nigdy nie jest za późno! Babcia otrzymuje swoją pierwszą lalkę w prezencie | Wideo

VIRAL: Babcia prosi o pomoc w sieci, aby zamówić jej miejsce do przechowywania w aplikacji