8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Automaty zawieszone na czas nieokreślony – Kudasai

Po wyemitowaniu trzeciego odcinka oficjalnie ogłoszono, że anime jest adaptacją gry wideo Jarzmo: Automaty Został zawieszony na czas nieokreślony. Informacja prasowa Wyjaśnił, że pandemia COVID-19 odbiła się negatywnie na harmonogramie produkcjiCo doprowadziło do decyzji o przerwaniu serii.

Zgodnie z zapowiedzią odcinki od pierwszego do trzeciego (te, które były emitowane do tej pory) będą retransmitowane w Japonii od 28 stycznia, co nie oznacza, że ​​serial zostanie wznowiony po wznowieniu retransmisji. W rzeczywistości nie ma przewidywanej daty wznowienia serii.

Chociaż produkcja twierdzi, że powodem tego komentarza była pandemia COVID-19, wielu fanów w komentarzach pod oryginalnym postem kwestionowało, że to był prawdziwy powód. W rzeczywistości musimy pamiętać, że wiele produktów Anipleks Mają do czynienia z niemal niemożliwymi do zrealizowania harmonogramami produkcji (niezwykle krótkie terminy realizacji, brak możliwości odroczenia), co prowadzi do zbliżających się problemów produkcyjnych. Niestety COVID-19 stał się idealnym pretekstem do takich sytuacji.

Serial emitowany jest od 7 stycznia, bez oficjalnego potwierdzenia liczby odcinków, które obejrzy natomiast platforma Crunchyroll Odpowiada za jego dystrybucję na Zachodzie.

zespół produkcyjny

  • Ryuji Masuyama (Blend S, Darling in the FranXX, Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de) odpowiada za reżyserię anime w studiach Zdjęcie A-1.
  • Yoko Taro (Yoshinoya Kiyodai, Senualis, Kimi-shi i Tamu Koto Nakari) odpowiada za pisanie i nadzorowanie scenariuszy wraz z Ryuji Masuyama.
  • Johna Nakai (Re: TWÓRCY, Portal: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, Gin no Saji) odpowiada za projekt postaci i reżyserię animacji.
  • Monach (Shangri-La Frontier, Summer Time Render, Aharen-san wa Hakarenai) odpowiada za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie NieR: Automaty

NieR: Automata opowiada historię androidów 2B, 9S i A2 oraz ich walkę o przywrócenie maszynowej dystopii, która została najechana przez potężne maszyny. Rasa ludzka została wygnana z Ziemi przez mechaniczne istoty z innego świata. W ramach ostatecznej próby odzyskania planety, ludzki ruch oporu wysyła siły żołnierzy-androidów, by zniszczyć najeźdźców. Teraz wojna między maszynami a androidami trwa… wojna, która może wkrótce ujawnić światu dawno zapomnianą prawdę.

Linia: Oficjalna strona

READ  Adele Ramones: To jest dochód, który zarobiłby gospodarz telewizyjny, milioner?

© SQUARE ENIX /人類会議