Austria – Dania na żywo (1-2) |  06/06/2022

Austria – Dania na żywo (1-2) | 06/06/2022

17:09 6 minut temu

90′

Sędzia dodaje kolejne pięć minut

17:08 6 minut temu

85′ GOOOOOOOOOL Z DANII

Jens Streiger Larsen strzelił drugiego gola dla Danii

17:07 7 minut temu

82′ Zmiana w Danii

17:05 9 minut temu

77 „Zmiana w Austrii”

17:04 10 minut temu

71′

Strzał Marco Friedla odbił się dla Austrii

16:44 30 minut temu

67 „GOOOOOOOO AUSTRII”

Xaver Schlager zdobywa wyrównującą bramkę dla Austrii

16:42 32 minuty temu

63′

Austriacki bramkarz broni niebezpiecznego rzutu Christiana Eriksena

16:41 33 minuty temu

59′

Sędzia dodaje kolejne trzy minuty

43 ’

Christoph Baumgartner chybił rzutu dla Austrii.

16:11 godzin temu

40′

Sporadyczny atak z Austrii na prawą flankę. Miejscowi nie łączą społeczności

16:10 godzin temu

35′

Żółta kartka dla Duńczyka Josefa Poulsena

16:09 godzin temu

32′

Strzał Josepha Poulsena odbił się dla Danii

15:49 godzin temu

27 'GOOOOOOO Z DANII

15:28 2 godziny temu

10′

W tej chwili Dania proponuje znacznie więcej, a Austria czeka

15:23 2 godziny temu

6′

Przepustka śmierci rzucona przez Christiana Eriksena, której żaden z Duńczyków nie był w stanie dokończyć

15:20 2 godziny temu

3′

Podejście Sašy Kalajdži sprzyja Austrii. Strzał zniknął

15:19 2 godziny temu

Rozpoczyna się mecz

Po ponad godzinnym opóźnieniu gra wreszcie się zaczyna

13:57 3 godziny temu

Mecz jest opóźniony

Z powodu przerwy w dostawie prądu na terenie stadionu mecz nie może się rozpocząć

13:43 4 godziny temu

bliżej i bliżej

Zawodnicy wyszli na boisko i wkrótce rozpocznie się mecz.

ostatni raz się spotkali

Dania wygrała ostatnią konfrontację obu drużyn, 1:0, w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze 2022.

13:22 4 godziny temu

wszystko jest gotowe

Za niecałą godzinę rozpocznie się mecz między Austrią a Danią, odpowiadający dacie 2 grupy A1 Ligi Narodów UEFA 2022-23.

10:57 6 godzin temu

Nie wychodź stąd, aby obejrzeć mecz Austria-Dania na żywo

Za kilka chwil podzielimy się na żywo składem wyjściowym na mecz Austria-Dania, a także najświeższymi informacjami ze stadionu. Nie przegap żadnych szczegółów z aktualizacji meczu na żywo i komentarza z relacji VAVEL.

10:52 6 godzin temu

Jak oglądać transmisję na żywo meczu Austria-Dania?

10:42 7 godzin temu

Zarejestruj się

W sumie między Austrią a Danią rozegrano 14 meczów, przy czym Austria miała przewagę 11 zwycięstw, a następnie Dania z sześcioma zwycięstwami i tylko jednym remisem.

10:37 7 godzin temu

Dania

Dania jest jedną z drużyn, które zostaną ujawnione i dlatego powinna pokazać swój dobry moment w meczach przedmundialowych. Dania ma możliwość awansu o pierwsze miejsce, bo to równa się 3 punktom, a wygrana może wynosić 6 punktów

10:32 7 godzin temu

Austria

W ostatnim meczu między Austrią a Danią w oficjalnych rozgrywkach duńska drużyna wygrała 1:0 w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

10:27 7 godzin temu

Dania

Dania rozgrywa swoje mecze na złożonym polu, ale z ciekawymi wyzwaniami. Drużyna North wie, jak utrzymać swoje linie w dobrej formie i atakować, gdy nadarzy się okazja.

10:22 7 godzin temu

Austria

Austria realizuje to zobowiązanie, będąc w stanie zadowolić swoich fanów i skorzystać z przewagi gruntów w drugim dniu historii Ligi Narodów UEFA. Wygrywanie w domu jest zawsze ważne

10:17 7 godzin temu

Mecz zostanie rozegrany na stadionie Ernsta Abela

Ernst Happel Stadium to największy stadion w Austrii, który może pomieścić 53 000 widzów. Został zbudowany w latach 1929-1931 według projektu niemieckiego architekta Otto Ernsta Schweitzera. To jest ojczyzna Austrii i otrzymasz ten mecz z Ligi Narodów UEFA

10:12 7 godzin temu