28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Auschwitz: obóz koncentracyjny w Polsce został zniszczony antysemickim graffiti

Pomnik Oświęcim On oblał Graffiti W nazistowskim obozie koncentracyjnym zauważono antysemitów Polska. Fot. Reuters.

„To największa tragedia całej ludzkości i zbrodnia przeciwko wszystkim, którzy ucierpieli” – powiedziało Muzeum Pamięci Oświęcim Po odkryciu Graffiti Antysemityzm Po angielsku i niemiecku to było miejsce Nazistowski obóz koncentracyjny na obecnym terenie Polska.

  • To nie pierwszy raz, kiedy to się stało
  • Na początku roku miały miejsce podobne katastrofy

Muzeum Polska, który zarządza nazistowskim obozem koncentracyjnym Oświęcim– Birkenov II, w komunikacie prasowym zamieszczonym na portalach społecznościowych, powiedział Graffiti Antysemitów znaleziono w starych obozach i Akt został opisany jako „oburzający”.

5 października na drzewie w sektorze Billa znaleziono ślady zniszczenia. Zostały napisane Graffiti Antysemityzm w naturze. Są Notatki ze Starego Testamentu, A napisy zostaną przeanalizowane graficznie”.

Graffiti Na Oświęcim

Muzeum Oświęcim Chroni obecny obóz zniszczenia Polska, założony przez nazistowskie Niemcy w czasie II wojny światowej. O Milion 100 tysięcy osóbWiększość z nich to Żydzi, którzy zginęli w komorach gazowych lub z głodu, zimna i chorób.

Po odkryciu Graffiti W muzeum Oświęcim, Policja Polska Analiza i gromadzenie danych oraz przeglądanie obrazów wideo incydentu; Pomnik zapowiedział, że usunie ślady, aw swoim oświadczeniu potępił czyny obrażające społeczność żydowską.

„Zbrodnia na pomniku to przecież zniesławiający atak na symbol jednej z największych tragedii. Historia ludzkościI bardzo bolesny cios w pamięć o ofiarach niemieckiego nazistowskiego obozu OświęcimBirkenau ”.

Polska I Żydzi

  • Koperta Polska Opisuje historię miejsca na Twojej stronie

Obóz koncentracyjny został założony przez Niemców Oświęcim Do 1940 roku stał się jednym z największych nazistowskich obozów koncentracyjnych. Następnie Rozwiązanie Państwa PolskiegoCelem Niemców była eksploatacja zasobów materialnych i pracy.

READ  Nowe prawo w Polsce przeciwko nazistom skonfiskowało mienie, które rozgniewało Izrael