1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Atlus przypadkowo dołączył Persona 5 Royal na Nintendo Switch – Nintenderos

Wygląda na to że Osoba 5 Królewski Niedawno znalazł się na konsoli Nintendo Switch. To wywołało spekulacje na temat możliwego pojawienia się gry na konsoli hybrydowej.

Jak wiecie, ten tytuł nie został oficjalnie potwierdzony na konsolę Nintendo Switch. Jednak sam Atlus stwierdził w swoim losowaniu, że będzie można wygrać kopię gry na konsolę Nintendo Switch. Jednak teraz nie ma nic oficjalnie ogłoszonego i Najbezpieczniejsze jest to, że jest to prosty błąd w menu.

Oto loteria:

Jak widać na obrazku towarzyszącym tweetowi loterii, pojawia się obraz Persona 5 StrikersDostępne dla platform, na których jest wymieniony Osoba 5 Królewska, więc prawdopodobnie ten adres jest pobierany. Tak czy inaczej, Pamięć Persona Obiecuje kilka zapowiedzi, które nie zostaną ujawnione, i chociaż to wciąż tylko anegdota, Kto wie, co może nadejść w przyszłości!

W każdym razie, Zobaczymy, czy jego premiera w końcu zostanie potwierdzona na konsoli Nintendo. W międzyczasie, co myślisz? Czy chciałbyś go zobaczyć na Nintendo Switch?

przez.

READ  Bethesda skrytykowała za stwierdzenie, że Skyrim Anniversary Edition jest dostępny na wszystkich platformach