27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Arturo Prezio: kara i czerwona kartka w Clasico Tapatio, racja

Kontrowersje się skończyły i Analiza sędziowska w 12. rundzie podrzędny Otwarcie 2021 gdzie Arturo Prezio, prezydent Komisja Sędziowska potwierdziłem to Decyzje Fernando Guerrero w Tapatio Classic były słuszne.

Poprzez wideo, a także na stronie FMFsłuszne decyzje wydał naczelny prezydent żółtych Hiram Mir został wydalony i Luis Olivas rzut karny dla Juliana Quinonesa.

VAR proponuje rewizję sądową, a sędzia koryguje swoją decyzję, Zawodnik #21 z Guadalajary zostaje odesłany za niebezpieczną słabą grę (kopnięcie z użyciem nadmiernej siły, zagrażające integralności fizycznej przeciwnika). Kategoria: prawda“, Szerzyć się MX Liga Od paczki do Pokój.

Pokój Najpierw został upomniany, a potem wydalony Guerrero Kiedy uderzasz w twarz Julio VerchW środku pola.

Kara dla Chinonów

o przestępcy Od Luisa Olivasa do Juliana QuiñonesI Prezio Opisywany jako lekkomyślny obrońca kopnięć chivas.

„W tej procedurze gracz Atlasa jako pierwszy dotyka piłki i Guadalajara daje lekkomyślny kopniak swojemu przeciwnikowiSędzia wymierzył karę karną, asystent sędziego wideo do cichej recenzji potwierdza decyzję sędziego. Należy pamiętać, że dotknięcie piłki przez obrońcę nie zwalnia go od popełnienia faulu, To ważna decyzja arbitrażowa” dodany Prezio.

czerwona kartka dla Christian Calderon Nie pojawia się w analizie, ponieważ był podwójnie żółty.

atlas weź El Clasico Tapatio pokonało Chivas 1-0 Rzut karny, który zdobył Aldo RochaI zrobili to z dwoma innymi chłopakami, odkąd Rugeblanco zostało z 9 Reds Pokój faktycznie Calderon.

A co się stało w Xolos vs Cruz Azul?

Arturo Prezio, podczas, Opisał decyzję Luisa Enrique Santandera jako pomyłkę, który nie zaserwował lub chybił bramkarza Właśnie z TijuanaI Jonathan Orozco kopnąć Walter Montoya, podwładny Niebieski krzyż, bo gwizdek tylko ostrzegł Meksykanina i musiał odejść.

VAR proponuje rewizję na boisku, a sędzia koryguje swoją decyzję, ostrzegając zawodnika nr 1 z Tijuany i zawodnika nr 32 z Cruz Azul. Sędzia musiał odesłać gracza nr 1 z Tijuany za brutalne zachowanie. Ocena: niepoprawnaZostało to podkreślone.

READ  Pumas 1-0 Juarez podsumowanie | UNAM wygrał 94' z publicznością