29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Argentyńczyk zderzył się i pobił rekord świata w pomiarze alkoholu

Mężczyzna rozbił się i wpadł do rowu w hrabstwie Neuquén w ArgentynaAle wyszedł bez szwanku. Wiadomość nie jest jednak szokiem, ale ilością alkoholu, jaką ten Argentyńczyk miał, kiedy był testowany Układ oddechowy.

Według gazety La Nación ta bezdomna osoba przeszła test na zawartość alkoholu we krwi i uzyskała 5,79 grama alkoholu na litr krwi.

Limit jazdy Meksyk To 0,8 grama alkoholu na litr krwi, więc eksperci zauważają, że to, co ten mężczyzna zarejestrował z Nyquin, to śmiertelne stężenie alkoholu, wystarczające do zapadnięcia w śpiączkę.

„Ponad pięć gramów alkoholu we krwi to śmiertelne stężenie. Przy więcej niż czterech, osoba musi już być w śpiączce” – dr. Irys.

I choć uważano, że ten człowiek pobił światowy rekord stężenia alkoholu we krwi, odpowiedzialny za to odniósł jedynie drobne obrażenia i wydawało się, że przed wejściem do rowu uderzył w motocykl.

Możesz być także zainteresowany: Elon Musk: Jego zwolennicy obserwowali, jak opublikowano skandaliczną wiadomość o jego śmierci

READ  Putin jest „bardzo chory na białaczkę”: rosyjscy oligarchowie