27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aresztowanie kobiety uznanej za „zaginiętą” pływającą wśród krokodyla | Wideo

Ogłoszono zaginięcie kobiety Według władz policji na Florydzie pojawił się kilka tygodni po tym, jak władze i bliscy przyjaciele rozpoczęli intensywne poszukiwania, aby ją znaleźć, jednak kobieta nie wróciła, ale dowód życia jest Wysłane przez policję.

Wszystkim zainteresowanym znalezieniem jej we wspomnianym filmie opublikowanym przez policję, a teraz popularnym w sieciach społecznościowych, podano, że kobieta, która została zidentyfikowana jako Paula Miranda Rosa, Widziano go pływającego w bagnie pełnym krokodyli, które są typowymi zwierzętami tego obszaru, bez zauważalnej szkody dla jego osoby.

Według policyjnych raportów, para turystów była ostatnio widziana 18 grudnia, dzień po ostatnim kontakcie z rodziną w Park stanowy Wikifa SpringsObaj byli turystami Nagraj chwilę w którym Paola pływa wśród krokodyli.

Innym dziwnym punktem jest to, że Rodzina zgłosiła zniknięcie PauliJednak dwa dni później znaleźli samochód młodej kobiety i od tamtej pory nie ma o niej wiadomości.

brak śladu

Według jej krewnych Miranda Rosa cierpi na schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową, co skłoniłoby młodą kobietę do podjęcia decyzji o przyjeździe. Wikiva Springs Park Chwastów.

Śledzenie funkcjonariuszy policji kamery podwodne Około sześciu kilometrów od rzeki w pobliżu miejsca, w którym turyści schwytali dziewczynę, przeszli przez pobliskie lasy w poszukiwaniu jakiegokolwiek śladu, ale Do tej pory nie byli w stanie go zlokalizować.

moment wideo W którym młoda kobieta pływa w stawie rozsianym w ostatnich godzinach za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Rodzina zauważyła, że ​​ze względu na zdrowie psychiczne młodej Mirandy Rosy, stwierdził już, że zamierza zniknąć, aby się zranić, ale nie potraktowali go poważnie, ponieważ nie skomentował go ponownie w swojej rodzinie.

Czytaj:

Cecilia Galliano sprawia, że ​​fani wzdychają na Instagramie | Zdjęcie

Demony, czaszki i inne przerażające wiadomości w sieciach od Briana Laundry, przyjaciela Gabi Pettito

READ  Tragedia w Arequipie: Osiem zabitych i ponad 20 rannych w trójstronnej kolizji autobusu z dwoma samochodami

Edomex: Tak dwie osoby okradły aptekę w Valle de Chalco | Wideo