28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aresztowali kobietę, która próbowała otruć swojego chłopaka, bo za dużo gadał

54-letnia kobieta została aresztowana w Jacksonville, Floryda, otruć Lemoniada kto go pije? Kochanek, który nie zginął, powiedział policji, że zrobił to z tego powodu nie mogę przestać mówić Według lokalnych mediów nie było go już na to stać.

fakty wyprodukowane w zeszłym tygodniuKiedy po połączeniu alarmowym funkcjonariusze z biura szeryfa Jacksonville Pojawili się w domu pary.

Kiedy klienci zbliżają się do domu, Elvis Parrish Krzyknęła na nich z balkonu, że otruła swojego chłopaka, ponieważ nie przestał mówić.

„Tak, zrobiłem… ponieważ nie zamknąłem ustParish powiedział, że funkcjonariusze organów ścigania w jego domu i odebrali Wiadomości z pierwszego wybrzeża.

W miarę postępów agentów kajdany kobietPowiedziała, że ​​dała mu dawkę wystarczającą, by go uciszyć, ale niewystarczającą, by umarł.

Elvisa Barisha. Biuro szeryfa hrabstwa Jacksonville

„Rób, co chcesz, ale jeśli mnie nie zabierzesz, zabiję go” – powiedziała kobieta, która wylała potężną dawkę seroquel, Medycyna antipsicótico Jest stosowany w leczeniu schizofrenii lub choroby afektywnej dwubiegunowej.

Kiedy policja zapytała ofiara, w widocznym stanie letargu, jak to było, odpowiedział mężczyzna:Nie wiedziałam, dlaczego jestem taka zmęczona”.

Człowiek, który został przeniesiony do szpital Z okolicy wyjaśnił agentom, że nie zauważył, że jego lemoniada ma dziwny smak.

Policja przeszukała dom i znalazła go butelka lemoniady Z proszkową substancją w tle, która odpowiada powyższemu lekowi.

Sędzia nałożył na Paryż, któremu teraz postawiono zarzuty zatruć Z zamiarem zabicia lub zranienia, zwiąż więcej niż 50 tysięcy dolarówPowyższe media dodane.

Z informacjami z EFE

READ  Micron zostanie wkrótce rozpowszechniony w alarmie PAHO w Ameryce