30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aresztowali Gerarda Pique z niewierną kobietą

Po ich kontrowersyjnym rozstaniu

Shakira i Gerard Pique
Znajdują się w centrum kontrowersji, a para kończy z powodu rzekomej niewierności gracza wobec kolumbijskiego piosenkarza.

W końcu wszystkie plotki się rozwiały, gdy hiszpańscy dziennikarze Lorena Vazquez i Laura Fa ujawnili nowe szczegóły ich nowego związku. Gerrarda Pique.

Może Cię zainteresować:

Po rozstaniu Pique eksploduje przeciwko Shakirze: dlaczego?

Hiszpańska prasa wykazała duże zainteresowanie nauką i poznaniem kobiety, która stała się trzecią w sporze między nimi Shakira i Piquebo do tej pory wiadomo, że widziano ich w barze, a ich tożsamość nie została potwierdzona, więc potraktowano to jako „C”

Złapali bardzo czułego Pique ze swoją nową „dziewczyną”.

Duet dziennikarzy znany jako Mamarazzis zdołał uchwycić Gerrard Pique Bardzo czuły z młodą kobietą, przez cały czas, gdy byli w samochodzie późno w nocy.

Jak dotąd hiszpańska prasa nie ma dowodów potwierdzających stopień ich związku Efekty Z młodą kobietą nazwali ich „specjalną przyjaciółką”.

Wiemy, potwierdzamy i zaprzeczamy, że w czwartek o godzinie 1:00 Gerard Pique i ta młoda kobieta byli w mieście na katalońskim wybrzeżu, zachowując współudział i serdeczną postawę. Obaj byli w samochodzie piłkarza. Nie udostępnimy więcej danych, mimo że je mamy, ponieważ prawdopodobnie chcą zachować swoją prywatność. Być może częściej widywano ich w tym rejonie

Nie wiemy, jaki masz związek, ale ważne jest, aby gracz starał się go nie widzieć z tą dziewczyną

Może Ci się spodobać:

Czy Shakira zrobi magię z Pique, żeby się nie rozstali? Prognozy Cię ostrzegają.

Do takiego wniosku doszli hiszpańscy dziennikarze, a właściwie każdego dnia pojawia się coraz więcej szczegółów na temat separacji między nimi Shakira i Pique.

Analizujemy twarz i podpisy Shakiry i Pique. Odkryliśmy to!

READ  Policja aresztuje Barry'ego Keoghana, aktora Marvela i Jokera