29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aquaman 2 usuwa wszystkie sceny Amber Heard

Najnowsze informacje o Aquaman 2 mówią, że Amber Heard mogła zostać wymazana i usunięta z materiału filmowego DC Comics. Tak właśnie było!

Jak wspomniano ForbesI Warner Bros. Zdjęcia Zamierzał podjąć bardzo kontrowersyjną decyzję dotyczącą stowarzyszenia Aquaman 2. Podobno kontynuacja Komiksy DC W reżyserii James Wan Miałem zamiar skasować i skasować wszystkie sceny Amber Heard. Aktorka jest obecnie na procesie Johnny Deppgra rolę Królowej Mery w filmach Rozszerzony wszechświat DC. Po tym, co stało się z Johnnym Deppem w Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a A z innych hollywoodzkich produkcji wielu fanów aktora płakało nad aktorką, ponieważ spotkał ją podobny los.

Faktem jest, że pomimo tego, że portale społecznościowe wybrały Forbes jako źródło wiadomości, nie mamy pewności, że to prawda. Wątpimy, czy to prawda, że ​​Amber Heard zostało pominięte w nagraniu Aquaman 2. Nie ma żadnych informacji, które kazałyby nam wierzyć, że tak jest i uważamy, że jest to mistyfikacja promowana przez fakt, że „sprawiedliwość jest wydawana” przez część fanów. W końcu, jak mówimy, wiele osób uważa, że ​​Johnny Depp był niesprawiedliwy. Chcą, by to samo stało się z aktorką i jej byłym mężem. Dlatego nie możemy zagwarantować, że Amber Heard zostanie wyeliminowany w stu procentach Aquaman 2. Będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć…

Nie spodziewaj się, że będziesz poza domem dłużej niż 10 minut…

Chociaż ta informacja nie została potwierdzona, prawda jest taka, że ​​Amber Heard nie ma większego znaczenia w historii Aquaman 2. Mówiono kilka miesięcy temu, że postać Miry prawie nie pojawi się w drugiej części. Pierwsza partia przygód Arthur Curry (Jason Momoa) Tak, zostawił nam wspaniałe chwile Królowa Atlantydy. Ale wszystko, co wydarzyło się między aktorką a jej byłym mężem, pośrednio wpłynęło na obrazy Warner Brothers. Badanie musiało podjąć bardzo kontrowersyjne decyzje. Szkoda, że Kino Może mieć wpływ coś osobistego. Sprawa małżeńska musi być rozstrzygnięta w sądzie, gdzie indziej.

READ  Charly López: Exgaribaldi ujawnia, że ​​Ingrid Coronado zdradziła go ze słynnym piłkarzem