9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Apple przyspiesza plany rozszerzenia produkcji iPhone’ów poza Chiny

Apple pilnie potrzebuje rozwiązania swoich obecnych problemów produkcyjnych w Chinach i już rozważa ekspansję poza ten kraj.

Zła i zła sytuacja dla Apple w Chinach i produkcja iPhone’ów. Raporty Wall Street Journal że Firmy z Cupertino starają się przyspieszyć swoje plany ekspansji poza Chiny pod względem grupowania swoich produktów. Nowe ognisko COVID-19 i problemy związane z protestami pracowniczymi To była jego pięta achillesowa w ostatnich tygodniach. Co planujesz z tym zrobić?

Apple rozważa nowe kraje, aby zwiększyć swoje moce produkcyjne

Biorąc pod uwagę oczywistą złożoność w Chinach, Badana jest możliwość ekspansji na kraje, w których już istnieje Pod względem zasad produkcji. Indie i Wietnam to dwa najpotężniejsze kraje Aby scentralizować nowe zasady, jeśli kraj opuści centralę.

Przypomnijmy, że Cupertino ma już doświadczenie w zakładach montażowych i produkuje najstarsze iPhone’y w Indiach i Brazylii. Wietnam montuje głównie AirPods i HomePods. Przeniesienie produkcji nie jest łatwe Dla produktu tak ważnego jak iPhone. The Najsilniejszymi czynnikami ryzyka są infrastruktura i zatrudnienie.

iPhone 14 został wyprodukowany w Chinach

iPhone 14 został wyprodukowany w Chinach

Adaptacja do nowego zakładu w innym krajuBiorąc pod uwagę, że Chiny są jego bazą od wielu lat, To będzie kosztować więcej niż tylko pieniądze. Jest to konieczne, aby sprostać obecnemu zapotrzebowaniu na iPhone’a 14 Pro i przyszłości tego typu. 40% produkcji iPhone’a może trafić do innych krajów.

W Chinach nie dzieje się dobrze (i długo nie będzie).

Oprócz wcześniejszego ujawnienia tych informacji, zauważa Wall Street Journal Apple tak zarządza swoimi dostawcami, żeby ci chętnie wprowadzali nowe produkty. Ona ma cały sens świata, To, czego chcą uniknąć w przyszłości, to zmierzenie się z problemem takim jak ten, z którym borykają się obecnie z iPhonem.

Celem jest zbudowanie ekosystemów produkcyjnych, które dobrze poradzą sobie z obciążeniem produktów i rozwiązywać problemy produkcyjne, gdy zakład podstawowy napotka komplikacje w działaniu.

Apple opóźnia produkcję i wysyłkę iPhone'a 14 Pro i 14 Pro Max

Apple opóźnia produkcję i wysyłkę iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max

Od 2016 roku Chiny borykają się z problemami takimi jak wojna handlowa ze Stanami Zjednoczonymi. Globalne słabości gospodarcze napędzają również zmiany wewnętrzne, zarówno w krajach takich jak Chiny, jak iw firmach, Apple odnotowało spadek zatrudnienia.

READ  Tak obudził się kurs wymiany w poniedziałek

COVID-19 nie opuszcza obu podmiotów i Analitycy twierdzą, że Apple ponosi miliardy dolarów strat. Brak iPhone’a 14 Pro z wystarczającym zapasem widać w kolejnych odsłonach wyników finansowych, Według prognoz nawet o 6 mln sztuk mniej w produkcji.

Z drugiej strony Apple walczy z Chinami i każdy krok jest obserwowany przez szkło powiększające. to było Ograniczona dostępność AirDropZdarza się, że w obliczu niedawnych demonstracji przeciwko chińskiemu rządowi użytkownicy wykorzystują to narzędzie firmy Apple do wymiany informacji.

dla Was

© 2022 Difoosion, SL Wszelkie prawa zastrzeżone.