15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Antonio Hulk Salazar, były gracz Chivas, umiera w wieku 33 lat

Guadalajara, Jalisco /

Tragiczne wieści wstrząsają Ligą MX we wtorek, co zostało potwierdzone Antonio „Hulk” Salazar umiera w wieku 33 latI kto był graczem? chivasgdzie zadebiutował jako zawodowiec i miał dwa etapy, a także występy w pierwszych klubach takich jak Jaguares de Chiapas oraz w wymarłej Lidze de Ascenso.

Hulk zadebiutował w 2007 roku w Clasico pomiędzy Chivas a AmerykąJednak swojego pierwszego gola dla Guadalajary w meczu z Puebla strzelił dopiero 26 kwietnia 2008 roku, zaledwie 23 sekundy po tym, jak wszedł z ławki rezerwowych. Pozostał w zespole Guadalajara do 2010 roku, kiedy wyjechał do Chiapas.

Co zginęło Antonio Hulk Salazar?

w tym momencie Nie ma oficjalnej relacji o jego śmierciAle wiadomo, że Znaleziony martwy w gminie Tonala, Jalisco. Od razu, Pierwszym krokiem jest zebranie informacji Aby podać więcej szczegółów na temat Śmierć Świątyni Salazara.

Kim był Hulk Salazar Chivas?

Antonio Salazar Castillo urodził się 7 lutego 1989 roku w Ciudad Madero w Tamaulipas. Po swoim pierwszym występie w First Division zaliczył rotacyjny występ w Chivas Cup, gdzie został mistrzem, a także najlepszym strzelcem czerwono-białej drużyny, dlatego uważano go za pierwszą drużynę.

Jego występ nie był przekonujący, dlatego został przeniesiony do Chiapas w 2010 roku, do stada wrócił w 2011 roku, ale rok później ponownie wyjechał do Jaguarów.

Później odbył staż w Altamirze i Zacatepec, w 2013 roku, a także w W 2014 grał w Kostaryce z Santos de Guabeles Francisco „Kiken” Fonseca. Wrócił do Meksyku w 2015, gdzie grał w Cimarrones de Sonora, jego ostatnim klubie jako zawodowiec.

Chivas składa kondolencje po jego śmierci

poprzez sieci społecznościowe, Deportivo Guadalajara opłakiwał śmierć Antonio Salazarktórego zapamiętali jako zawodnika z kamieniołomu Rojiblanca, który zadebiutował z nimi w 2007 roku. Przesłali kondolencje wszystkim bliskim byłemu zawodnikowi, który wziął udział w Copa Libertadores z Jaguaresem de Chiapas.