3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Antonio Domínguez zmienia klub w Polsce | Huelva24

Przybył Antonio Domínguez GKS Taichi, Jako freelancer z kategorii srebrnej w Polsce podpisał perfekcyjny kontrakt Możliwość przedłużenia do 30 czerwca 2024 r. o kolejne dwanaście miesięcy.

Urodzony w Punta Umbria 4 kwietnia 1993 roku trenował pod okiem Regreya i grał dla klubów. Przed wyjazdem do Polski m.in. Olympica Valverdena CF, Real Valladolid CF B, CE Sabadell FC i Algeciras CF Zapisz się do ŁKS Łódź.

[Img #302930]

To było na zimowym rynku sezonu 2019/10, a z ŁKS-em Łódź zagrał w najwyższej klasie ekstraklasy w Polsce, w 13 meczach, w których strzelił gola. W kolejnych dwóch sezonach już w dziale srebrnym, Antonio Dominguez jest podobno jednym z najlepszych graczy w drużynie, z którym rozegrał łącznie 71 meczów. I strzelił 14 bramek.

Gratulacje dla twojego nowego prezydenta
„Szukaliśmy gracza, który mógłby coś zmienić na boisku i zostać reżyserem gry atakującej. Antonio idealnie pasuje do tej postaci. Jest piłkarzem o doskonałych umiejętnościach technicznych, co nie dziwi Hiszpanów. Dostał też groźny strzał z dystansu, co boleśnie odkryliśmy w zeszłym sezonie – powiedział Lesek Partnicki, prezes zarządu KP GKS Taichi.

READ  Bruksela domaga się od Polski 69 mln grzywny za zdyscyplinowanie sędziów