27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Antonio Aguilar i Don Netto byli towarzyszami; Annabel Hernandez ujawnia w swojej książce

dziennikarz Annabel Hernandez I jego nowy post „Emma i inne narkotykowe kobiety” Nadal uderza w świat rozrywki, ponieważ wciąż pojawiają się nazwiska piosenkarzy i artystów rzekomo powiązanych z przemytnikami narkotyków w Meksyku.

Z tej okazji wspomina się zmarłą piosenkarkę Antonio Aguilar aktorka Marcela Rubiales I były prezydent Jose Lopez Portillo. Trzy celebrytki podobno zbliżyły się do siebie Ernesto Fonseca Carrillo, znany jako „Don Netto”.

Pewnego razu Fonseca kazał Lerze udać się do hotelu w Guadalajarze po Marcelę Rubiales. Z ciekawości Lyra poszła do schowka, wyjęła kartę dystrybucyjną i zobaczyła, że ​​jest na nazwisko byłego prezydenta Jose Lópeza Portillo. Później to Marcela Rubiales przedstawiła Zoilę Fleur z Donem Netto, aby ją „pocieszyć”. Wkrótce zaczęła kręcić filmy u boku piosenkarza i aktora Antonio Aguilara, który był towarzyszem prezydenta. Ernesto Fonseca miał siłę i powiązania, aby rozwijać kariery piosenkarzy i aktorek, miał powiązania w Meksyku i dużo pieniędzy.

Tak jest w śledztwie, Hernandez Cytuje źródło o nazwie „Lira”, który rzekomo działał jako ochroniarz Don Netto.

„Lira twierdzi, że między 1981 a 1982 rokiem, kiedy rozpoczął pracę jako eskorta dilera narkotyków, Don Nieto i Antonio Aguilar byli już towarzyszami.

Czy zobaczysz go na koncertach?

Annabelle Hernandez opowiada w swojej książce, że lek, na który poszedł zobaczyć Don Netto Antonio Aguilar Do Palenque w Guadalajarze. Mówią nawet o swojej strategii, by pozostać niezauważonym przez władze.

Don Nieto przybył ze swoimi uzbrojonymi strażnikami, wchodząc nie przez publiczne wejście, ale przez drzwi artystów. Tam mieli już miejsce, w którym miał usiąść. Antonio Aguilar zaśpiewał Narcocorido, jak Lamberto Quintero.

Czytaj

Carmelita Salinas: Jak bogata jest słynna meksykańska aktorka?