20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Antonella Reading będzie miała doświadczenie w Polsce :: Przegląd prowincji :: Wiadomości z Santa Fe

02-09-2021 | 21:35

Gabriel Balti

Życie Antonelli Reding, najlepszej zawodniczki Entre Rios w historii, jest bardzo poważne. Przynajmniej z ostatnich kilku sezonów.
Podróżowanie było stałym elementem jego rutyny, jest i będzie. Od rodzinnego miasta po Paran i od stolicy prowincji po kraj i świat.

W kwietniu powrócił, aby rozwijać swoje pierwsze doświadczenie zawodowe, reprezentując Glexo Rugby, jednorodne miasto w hiszpańskiej prowincji Viscoa, które było częścią Olimpijskiego Ripagena, które w czerwcu pojechało do Tokio z argentyńską drużyną kobiet, prezydentem Monako .

Tymczasem w ciągu ostatnich kilku dni, z niezwykłą karierą w klubie Atletico AKG i drużynie Entre Rios, najszybszy zawodnik, który pojawił się w Klubie Park, zamknął propozycję polskiej Legii Warszawa.

Ponownie, gdy została szefową w hiszpańskim rugby, blondynka dostała szansę, której nie przegapiła, przyczyniając się do jej osiągnięcia i znaczącej nagrody dla warszawskiej obsady podczas dwumiesięcznej podróży. Obecne siedem meczów z Argentyną.


Oczekiwania

„Kilka tygodni temu napisała do mnie Ilona, ​​koleżanka z Ukrainy w Hiszpanii… gra w Polsce, nigdzie nie gra, zapytała mnie, czy jestem zainteresowany graniem tam.

„Powiedziałem mu, że jestem zainteresowany, żebym udzielił mi więcej informacji. Kiedy wróciłem z Hiszpanii, byłem zszokowany faktem, że w tym przypadku był to krótki czas, chociaż powrót do Europy nie był moim planem”. przekonywał.

„Trener napisał do mnie tak, jakby trener czekał na mnie następnego dnia. Ponieważ był to krótki okres czasu, nie potrzebował wizy ani nic w tym rodzaju. Dają mi pensję, mieszkanie, transport… więc wykonaliśmy całą robotę papierkową, aby podpisać umowę” – wyjaśniła kobieta z Villa Guaya. „Wszystko poszło bardzo szybko. Z dnia na dzień musiałem latać, żeby załatwić papierkową robotę na przepustkę. Kolejną kwestią jest język. Trener komunikuje się ze mną po angielsku, ale to nie jest jego ani moja siła – dodał.

READ  Ludność i możliwości rozwoju gospodarczego Polski

Tymczasem ze sportowego punktu widzenia zauważył: „Niewiele wiem o tym sporcie, z wyjątkiem siedmiu osób grających tam i piętnastu grających w rugby w Hiszpanii. Koncentrując się między innymi na klubie, mocno wierzę, że dowiem się więcej o status quo.

Jeśli chodzi o to, co zostawił po wyjeździe do Argentyny, „Ando” powiedział: „W pewnym sensie czułem, że to wstyd, że tu wyjechał, ale doświadczenia nie można było zmarnować. Rozmawiałem z Thomasem (Pongiarno), prawda jest taka , wyraził swoje poparcie. Tak, myślę, że w Republice osiągnie siedem.