21 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Annette Koboro ogłasza swoje odejście z „Extremo” Czy oni to włączyli?

Annette Koboro Zaskoczył swoich fanów, ujawniając, że nie będzie już częścią serialu do skrajności. był podczas występu chodź radość Kierowca dał jasno do zrozumienia, że ​​będzie to dopiero w przyszłym tygodniu w Al Extremo, ponieważ podziękowała całemu producentowi i producentce Verónice Palomares za zaufanie i wsparcie w tym czasie.

„Chcę podziękować wielu ludziom, ponieważ dla mnie to spełnienie marzeń. Zawsze chciałem zrobić „Al Extremo” i prawda jest taka, że ​​zaufanie Benjamina Salinasa, Sandry Smeister i Diogenisa Luberisa powiedziało „Przyjdź dalej, jesteśmy rodziną, potrzebujemy wsparcia w tym czasie”. I oczywiście mi się podobało. Dziękuję Veronice Palomares, producentce, która zawsze mi ufała. Annette Koboro powiedziała, że ​​prawda jest taka, że ​​tylko się uczyłam, dorastałam i z wielką pokorą i wdzięcznością deponuję ten program, gdy zaczyna się nowy etap”.

READ  Legendarna grupa ABBA powraca na scenę po 39-letniej przerwie