28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anna Martin wyznaje, że „fanuje” słynną brytyjską piosenkarkę

Aktorka wyjaśniła, że ​​czuje potrzebę Eda Sheerana

W ostatnich latach, Anna Martin Przyciągnęła uwagę publiczności swoim udziałem w sieciach społecznościowych, zamiatając młodszych użytkowników swoimi kultowymi zdjęciami i Śmieszne TikToks. Z tej okazji słynna aktorka dała o czym porozmawiać, przyznając, że czuje szczególną atrakcyjność dla brytyjskiego muzyka i piosenkarza, Ed Sheeran.

bohater opowieści grzech oyukiego Dostał wywiad do serialu DziśGdzie opowiadał trochę o swoim życiu osobistym. Podczas rozmowy wspomniał, że ma: fan (miłość platońska lub miłość doskonała) z tłumaczem kształt dla ciebie s doskonały.

Jest ulubionym piosenkarzem twojego pokolenia… Ed SheeranPowiedziała nieco zawstydzona rewelacją. Anna Martin wyjaśniła, że ​​smak, jaki czuje do słynnej piosenkarki, zależy nie tylko od jej niewątpliwego talentu muzycznego, ponieważ jest również uważana za bardzo atrakcyjną osobę, z którą dołączyła do tysięcy fanów, którzy chwalą rodowitą Brytyjkę. .

Ed Sheeran występuje na iHeartRadio Jingle Ball w Madison Square Garden w Nowym Jorku, USA, 10 grudnia 2021 r. REUTERS / Eduardo Munoz

„Obydwa. Słuchaj, nigdy nie myślałem, że będę kogoś kochał w tym momencie mojego życia, ale kocham jego charakter„, Powiedział.

75-letnia aktorka skomentowała, że ​​zawsze czuła się szczególnie atrakcyjna dla mężczyzn, którzy mają wygląd The Rock, który przypisał to obecnemu wizerunkowi Eda Sheerana: „Bardzo lubię rockmana, a on z rudymi włosami, gitarą za nim i jak chodzi, jak mówi„, on dodał.

Anna Martin dała do zrozumienia, że ​​jest wierną fanką tłumacza myśl na głos, chociaż sam o tym nie wspomniał. To była aktorka jestem Twoim mistrzem Skorzystał z porannych kamer Televisy, aby złożyć zamówienie dla wszystkich, którzy chcą wysłać mu prezent; Poprosił ich o pomoc w zdobyciu artykułu ze zdjęciem Brytyjczyków.

(Zdjęcie: anamartin / Instagram)
(Zdjęcie: anamartin / Instagram)

Chcę koszulkę Eda Sheerana, jeśli możesz to dla mnie zdobyć, bo już szukałem wszędzie, nawet w sieciach i nie ma mowy, wszystko jest przesycone – skomentował.

READ  Piosenkarz „Los Valedores de la Sierra” prawie stracił życie w poważnym wypadku samochodowym: zdjęcia

Pomimo pociągu, jaki czuje do angielskiego muzyka, Anna Martin wyjaśniła, że ​​obecnie nie pragnie już romantycznego związku z mężczyzną i nie szuka już miłości: „Posłuchaj, jeśli w tym momencie mojego życia widzę nagiego mężczyznę, to przyprawia mnie to o atak serca.„, Powiedział.

Niedawno mieszkaniec Meksyku był częścią Bez serca telenowela w roli głównej Liwia Brito s Józef Rune Który zakończył się w październiku 2021 roku. Teraz aktorka powróci na mały ekran za serce wojownika, projekt kierowany przez Salvadora Mejię.

(Zdjęcie: Twitter /AnaMartinActriz)
(Zdjęcie: Twitter /AnaMartinActriz)

Moja postać jest babcią młodego bohatera i dorosłego bohatera, Mama. Potem przynoszę je obie. Został ogłoszony fantastyczną telenowelą.

Anna Martin ma jeden z najbardziej owocnych i solidnych zawodów artystycznych w środowisku narodowym. W młodości zakochała się w tysiącach fanów swoją oszałamiającą figurą i niezrównaną urodą, a jej role w słynnych dziełach, takich jak: Tacos z węglem drzewnymW którym zagrał z Vicente Fernandezi Dzikie lato, Miejsce bez granic, Prorok Mimi, Powrót Bena White’am.in.

Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat możliwego przejścia na emeryturę aktorki, której stanowczo zaprzecza, ponieważ planuje nadal zachwycać fanów serialu swoimi postaciami: „Nigdy i kto mówi, że przejdę na emeryturęNo dobrze, co robimy, co robisz z głupią plotką, to bądź idiotą albo nie walcz – komentował przed kamerami Dziś.

Czytaj: