29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anna Bertha Espen przemawia po raz pierwszy po śmierci Octavio Ocaña

Od kilku tygodni jest częścią obsady Sąsiad Przypomniał sobie kilka wspólnych chwil Octavio Okana podczas Televisa Nagrania, między nimi Marine Villanueva I Dario Ripoll, nawet w, Cesara Bono Pochwalił młodego aktora w sztuce, w której brał udział, i ten hołd został dodany Anna Bertha Espena, kto jest Poświęć kilka słów celebrytom.Anna Bertha Espen przemawia po raz pierwszy po śmierci Octavio Ocaña (Instagram).


© przesłane przez Milenio
Anna Bertha Espen przemawia po raz pierwszy po śmierci Octavio Ocaña (Instagram).

Podczas spotkania prasowego z aktorką, która gra Lorena Ruiz de Rios – matka Benito, Postać Octavio OkaniaW serialu przemówił po raz pierwszy po śmierciTen sam aktor, to po Inkotwierdzenia, które… Rodzina Okanya W wydanej opinii wskazał przyczyny swojej śmierci Władze stanu Meksyku.

Anna Bertha Espena Pamiętałem Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z wschód słońca Z sentymentalnymi słowami do Octavio Ocañy, którego znała od dzieciństwa i zauważyła, że ​​zawsze był do niej bardzo przywiązany.

„Żyjemy tak wiele chwil, zawsze był przy mnie kochającym chłopcem, pełnym szacunku… (pamiętam go) na mojej nodze, kiedy miałem pięć lat” – powiedział.

A aktorka wolała nie wysyłać żadnych wiadomości do rodziny aktora, ponieważ miała okazję być z nimi na odbywającym się pogrzebie. ostatni październik 31; było jego ciałem Przeprowadziłem się do Villahermosa w Tabasco.

Anna Bertha Espena Współpracuję z Octavio Ocaña od ponad dekady w Sąsiad, Kto wznowił produkcję nagrań do nowych odcinków, potwierdził aktor Dario Ripoll Poprzez swoje sieci zauważył, że przeżywa powrót na plan z „mieszanymi uczuciami”.

W związku z tą sytuacją aktorka przyznała, że ​​nadal nie wie, jak będą się odbywać nowe sezony po śmierci Ocañy, ale spodziewała się, że w niektórych sezonach będą dla aktora zaszczyty.

„Naprawdę nie wiem, jak to będzie, jeszcze nic nie zaczęliśmy i nie wiem, nie mam pojęcia, jak to zrobić, To było takie bolesne dla wszystkichskomentował.

atony metryczne