15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anime Mob Psycho 100 publikuje nowy obraz na swój trzeci sezon – Kudasai

Poprzez oficjalną stronę anime zaadaptowaną z mangi napisanej i zilustrowanej przez niego JedenA Psycholog mafii 100Na trzeci sezon projektu ukazał się nowy obraz promocyjny, zilustrowany przez projektanta postaci Yoshimichi Kameda. Ogłoszono również tytuł tematu otwierającego ten sequel „Jeden” Zespół to wdroży chór mafii.

Jeden Opublikuj oryginalną mangę za pośrednictwem magazynu Ura niedziela od wydawcy shogakukan Pomiędzy kwietniem 2012 a grudniem 2017 roku praca została zebrana w szesnaście tomów. Dwunastoodcinkowy film animowany został wyprodukowany przez studia kościPod nadzorem Yuzuru Tachikawa i teksty napisane przez Hiroshi SekoPremiera odbyła się w lipcu 2016 roku. Trzynastoodcinkowy drugi sezon miał ten sam zespół produkcyjny i został wydany w styczniu 2019 roku.

zespół produkcyjny

  • Takahiro Hasui (Bungo bezpańskie psy, Sk8 the InfinityOdpowiedzialny za reżyserię trzeciego sezonu w studiach kości.
  • Hiroshi Seko (Moja ukochana we FranXX, Heion Sedai no Idaten-tachi, Jujutsu Kaisen) odpowiada za pisanie i nadzorowanie tekstów.
  • Yoshimichi KamedaA Kazuhiro Wakabayashi s Kenji Kawai Wracają, by zająć się odpowiednio projektowaniem postaci, reżyserią dźwięku i kompozycją ścieżki dźwiękowej.

Podsumowanie gry Mob Psycho 100

Shigeo „Mob” Kageyama, uczeń ósmej klasy, w młodym wieku wykorzystał swoje wewnętrzne źródło psychologicznej sprawności. Jednak siła szybko okazuje się przeszkodą, gdy zdaje sobie sprawę z potencjalnego niebezpieczeństwa w jego zdolnościach. Decydując się na stłumienie swojej mocy, jedynym obecnym zastosowaniem tłumu jego zdolności jest zaimponowanie jego wieloletniej sympatii Tsubumi, która wkrótce znudzi się tymi samymi sztuczkami.

Aby przejąć kontrolę nad swoimi zdolnościami, Mob dołącza do oddziału Arataki Reigena, oszusta, który twierdzi, że jest medium i wykorzystuje moc Moba, aby zmienić jego kieszeń. Teraz egzorcyzm pod dowództwem stał się częścią monotonnego codziennego życia Mafii. Jednak jego siła psychiczna to tylko wierzchołek góry lodowej. Jeśli jego ogromny potencjał i nieokiełznane namiętności znikną, nastąpi katastrofalne wydarzenie, które sprawi, że stanie się zupełnie nierozpoznawalny. Postęp w kierunku eksplozji mafii jest coraz większy, a próby powstrzymania go są daremne.

Linia: Komedia Natalia

READ  Johnny Depp - Amber Heard, najświeższe wiadomości

© ONE ・ 小学 館 / ブ サ イ コ 100」 製作 委員会