16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anime Haikyuu!! Sezon 5 został już potwierdzony – Kudasai

japoński portal Kawa Colabo Opublikował artykuł wskazujący, że istnieje współpraca między Cookpad Life Cafe oraz franczyza multimedialna dla Haikyuu!!. Ciekawe jest to, że Sformułowanie odnosi się do piątego sezonu anime, co pośrednio potwierdza, ponieważ nie zostało oficjalnie ogłoszone.

Warto zauważyć, że w oficjalnym komunikacie prasowym opublikowanym przez Times Public Relationsnie ma wzmianki o piątym sezonie franczyzy, więc zrozumiałe jest, że urzędnik został zredagowany później, być może na prośbę pracowników produkcji w Haikyuu!!. W zakresie współpracy wymieniamy:

  • W trzeciej edycji współpracy „Haikyuu!! x Cookpad Live Cafe „Nkoma Festival” będzie zawierać Temat „Instytut Karasuno kontra Instytut Nekomy”, który pojawi się w piątym sezonie anime. Asortyment obejmuje menu współpracy inspirowane popularnymi postaciami, takimi jak Lew Haiba i inne znane postacie, a także nowe gadżety, w tym nowo narysowany mini wektor!

Furudat Haruichiego Manga została opublikowana w magazynie Cotygodniowy skok Shonen od wydawcy Shueisha w lutym 2012 r. i ukończony w lipcu 2020 r., przy czym wydawca skompilował pracę w łącznie czterdziestu pięciu tomach kompilacji. Do tej pory wyprodukowano cztery sezony animowanej adaptacji projektu, która zebrała w sumie osiemdziesiąt pięć odcinków.

Wyemitowano pierwszy sezon, składający się z dwudziestu pięciu odcinków Wiosna 2014 (kwiecień – czerwiec)a następnie w drugim sezonie 25 odcinków w Jesień 2015 (październik-grudzień)Trzeci sezon dziesięciu odcinków w Jesień 2016 (październik-grudzień) Czwarty sezon składający się z dwudziestu pięciu odcinków podzielony jest na dwie części Zima 2020 (styczeń – marzec) s Jesień 2020 (październik – grudzień). Wszystkie sezony zostały wyprodukowane przez studia IG. produkcja.

Podsumowanie Haikyuu!!

Shouyou Hinata zaczęła grać w siatkówkę po obejrzeniu tego sportu „Małych Gigantów”, gdy była w szkole podstawowej. Ponosi miażdżącą porażkę w swoim pierwszym i ostatnim turnieju w liceum z rąk swojego przeciwnika, Tobio Kageyamy. Dlatego Hinata dołącza do drużyny siatkarskiej Karasuno High, przysięgając zemstę na Kageyamie. Jednak Kageyama jest również w zespole Karasuno. Wcześniejsi konkurenci tworzą legendarną kombinację ze zwinnością Hinaty i precyzyjnym prowadzeniem piłki od Kageyamy. Razem biorą udział w lokalnych turniejach i przysięgają, że wezmą udział w rywalizującej Szkole Karasuno w Nationals.

Linia: Manga WSJ

READ  Pobierz nową darmową grę już dziś ze sklepu Epic Games Store

(C) 古 舘 春 一 / 集 社 ・ 「ハ イ イ ュ 」 !!」 製作 ・ MBS