3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

– Ani Real Madryt, ani nikt nie powie UEFA, co ma robić.

Javier Tebas, prezes ligi hiszpańskiej, mówił o odnowieniu francuskiego piłkarza i podkreślił, że Al-Khalafi, właściciel Paris Saint-Germain, jest równie niebezpieczny jak Premier League.

Aleksandra Ceferyna, głowa UEFAW ubiegłą środę ogłosił BBC, że „ani Real Madryt, ani nikt nie powie UEFA What to zrobić”, odnosząc się do odnowienia milionera do 2025 r. dla francuskiego napastnika Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain i uznał, według swojej wiedzy, że „oferta” białego klubu obejmująca napastnika była „podobna do” paryskiego podmiotu.

– Zasady finansowego fair play są bardzo surowe. Kto przestrzega naszych zasad, może grać w naszych rozgrywkach, a kto ich nie przestrzega, nie – wyjaśnił kapitan, który również kierował krytyką tak zwanej „sytuacji klubowej”. ” : „Daj mi argument, dlaczego nie powinni posiadać klubu.”

„Jeśli mówisz, że kluby należą do kibiców, to czy nie sądzisz, że inne angielskie kluby mają właścicieli? Mają właścicieli ze Stanów Zjednoczonych, niektórych z Bliskiego Wschodu, a także z Anglii. To dokładnie ta sama sytuacja”. zaznaczył w wypowiedziach dla „BBC” zebranych na jego stronie internetowej, mam dość tych bezpodstawnych oskarżeń i chcę wiedzieć, kto złamał zasady, a gdyby ktoś to zrobił, zostałby ukarany”.

Ostatnia sobota, dobry javierprezydent liga Wyraził język hiszpański na swoich portalach społecznościowych, gdy odnowienie Mbappe było znane przez Paris Saint-Germain. Co PSG zrobi z odnowieniem? Mbappe Przy dużych sumach pieniędzy (żeby zobaczyć, gdzie i jak je zapłacić) po porażkach w wysokości 700 mln euro w ostatnich sezonach i pensji przekraczającej 600 mln euro, jest to obraza dla piłki nożnej. sporny poważne jak Premier League”, publiczne.

READ  Neymar do Chelsea? Co wiemy o rzekomej korzyści z bluesa?