28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angelica Rivera: zleciła ten prestiżowy uniwersytet dla swojej córki Fernandy Castro

napisałem w Sławny ten

Angelica Rivera W ten weekend ponownie pojawił się na balu maturalnym swojej córki Fernando Castro którzy ukończyli studia muzyczne od celebrytów Berklee College of Music.

powód, dla którego, Nawras i jej pierwszy mąż Jose Alberto Castro podróżował do BostonuZjednoczone państwo Będąc w tym szczególnym dniu dla 23-latki, która opowiedziała przez portale społecznościowe, co to znaczy zrealizować jedno ze swoich największych marzeń.

To jest dodatek do istnienia Droga uczelnia, wymaga specjalnego talentu Przyjęcie do tak prestiżowej instytucji, co było wielkim osiągnięciem i dumą rodziny Castro Rivera.

To wielkie wydarzenie sprawiło, że aktorka melodramatu opuściła swoją emeryturę w Miami na Florydzie, gdzie mieszka od czasu rozstania z byłym prezydentem Enrique Peña Nieto, aby wystąpić publicznie.

od Peña Nieto odeszła od władzy, aktorkę wskazano za akty korupcji, kwestionowano także ważność jej małżeństwa z byłym prezydentem.

Z powodu tych rzekomych czynów ustalono wydatki poniesione przez Angelicę Riverę w różnych sieciach społecznościowych, na przykład ostatnio internauci badali to na edukację jej córki, Fernando Castro Zapłacił prawie 300 000 dolarów. Należy zauważyć, że nie zapłaciła tej kwoty samodzielnie, ponieważ rozumie się, że była wspierana przez swojego byłego męża i brata Veroniki Castro.

READ  Aracly Arámbula przerwała milczenie o tym, jak współistnieją wszystkie dzieci Luisa Miguela