29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angelica Rivera i El Guero Castro spotkali się z okazji ukończenia szkoły przez ich córkę Fernandę

Angelica Rivera i „El Guero” Castro uczestniczyli w ukończeniu przez Fernandę szkoły muzycznej w Berkeley (zdjęcie: Instagram/@fernandacastromusica)

Jest 7 maja Fernando Castrocórka Angelica Rivera s Jose Alberto Jerry Castro wyjście z Berklee College of Music Jej rodzice towarzyszyli jej, aby wspólnie z nią świętować ten ważny dzień.

Fernanda Castro podzieliła się za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, że po latach wysiłków i studiów ukończyła prestiżową uczelnię muzyczną w Stanach Zjednoczonych, Berkeley University i studiując tutaj, spełniła jedno ze swoich marzeń.

„Od 2015 roku obiecałem mojej córeczce, że skończę studia w Berkeley i oto jestem. Podążaj za marzeniamiPodążaj za nimi, nie słuchając nikogo poza swoim sercem, podążaj za nimi bez strachu, podążaj za nimi, ponieważ jeśli zostaniesz sam, znajdziesz już ludzi na drodze.”

Fernanda od dawna marzy o studiowaniu w Berkeley, więc cała rodzina jest dumna z jej ostatecznego ukończenia studiów (fot.: Instagram / @fernandacastromusica)
Fernanda od dawna marzy o studiowaniu w Berkeley, więc cała rodzina jest dumna z jej ostatecznego ukończenia studiów (fot.: Instagram / @fernandacastromusica)

W swoim poście udostępnił kilka zdjęć swojej młodszej siostrze, Reginai jego rodzice, Była pierwsza dama Meksyku, Angelica RiveraProducent serialu Jerry Castro.

Zadedykował też kilka słów swoim rodzicom i siostrom ze swojego stanowiska: „Dziękuję mojej rodzinie i wszystkim, którzy wierzyli we mnie od samego początkuDzięki za całe wsparcie.”

Ubrana na biało, w kapeluszu i płaszczu, obok niej stała Fernanda mewaJose Alberto i Regina pod koniec ceremonii wręczenia dyplomów.

Portret uśmiechniętej rodziny z Bostonu w USA (Zdjęcie: Instagram / @fernandacastromusica)
Portret uśmiechniętej rodziny z Bostonu w USA (Zdjęcie: Instagram / @fernandacastromusica)

Angelica Rivera, rzadko widywana od końca kadencji prezydenckiej jej byłego męża Enrique Peña Nieto, odwiedzane z ciasne spodnieCzarne buty i kurtka. Uśmiechając się, stanął obok Fernandy i przytulił ją.

Zofionajstarsza z Angeliki, nie mogła uczestniczyć w wydarzeniu, ale w nią wpadła Historie na Instagramie Udostępnił krótkie wideo, kiedy jego siostra szła, aby zająć miejsce, aby rozpocząć imprezę.

READ  Wrestlemania 38: Roman Reigns, Edge and the Big Winners drugiego dnia WWE Event | Wyniki wielkich wydarzeń | pełne sporty

Na zdjęciach napisałem Wiadomość licytacyjna Fernandzie, z którą wyraził dumę, widząc, jak spełnił swoje marzenie.

Tylko Sofii nie spotkała rodzina Sainza Castro Rivery (Zdjęcie: Screenshot / Instagram)
Tylko Sofii nie spotkała rodzina Sainza Castro Rivery (Zdjęcie: Screenshot / Instagram)

„Powitanie, Nie wiesz, jak się czuję, widząc Cię tam umieść tweeta, który zrobiłeś, Spełniłeś swoje marzenie i zobaczyłeś, ile Cię to kosztowałoJak przyszedłeś i jak ci się to podobało. Podziwiam cię, szanuję i jestem z ciebie dumny” – czytamy w jego prowizorycznej historii.

ten żyroskop Castro zadedykował także post Fernandzie na swoim koncie na Instagramie i pogratulował jej.

"Jerry" Udostępniła to zdjęcie Fernandzie, aby jej pogratulować (Zdjęcie: Instagram / @elgueromex)
„El Güero” udostępnił to zdjęcie Fernandzie, aby jej pogratulować (Zdjęcie: Instagram / @elgueromex)

W drodze do zostania córką muzyka mewa Wydał piosenkę w lipcu 2021 do serialu swojego ojca Bez serca. temat Kiedy słońce wschodzi współpracował z Paul Vermer I stał się oficjalną piosenką melodramatu.

W wywiadzie dla różnych mediów siostrzenica Veroniki Castro mówiła o wsparciu, jakiego jej udzieliła Jerry A jego matka do nauki muzyki. Stwierdziła, że ​​współpraca z Pablo Famerem przy projekcie Televisa oznacza zapewnienie przestrzeni możliwości dla niej i jej przyjaciela.

„Uwielbiam pracować z moimi przyjaciółmi ze studiów i kompozytorami, którzy prawdopodobnie nie znają się dziś zbyt dobrze To świetna okazja, aby zacząć reżyserować młodych muzyków, których widziałem, którzy przełamali szał studiów** „Szanse nie nadchodzą” – oświadczył w filmie pobranym przez dziennikarza Aidena Durantsa.

W przeciwieństwie do Sofii już mewaFernanda zdradziła też, że nigdy nie lubiła tego, jak wygląda przed kamerą, a od młodości skłaniała się ku muzyce, więc jest prawdopodobne Nie podążaj śladami matki w aktorstwie.

Czytaj: