30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angelica Chine kończy 67 lat: tak wygląda dziś reddit, który podbił kino Fisherasa

w naturze pliki filmów Byli wybitni artyści, którzy podbijali ich piękno. Jeden z tego, z czego jest najbardziej pamiętany Seria Angelicaże 24 maja ma długie obrusy, gdzie jest obchodzony 67. urodzinyI pomimo jej wycofania się ze środowiska artystycznego przez ponad 30 lat, wciąż jest wielu fanów, którzy pamiętają ją w mediach społecznościowych i zastanawiają się, Jak wyglądasz dzisiaj the statystka który zakochał się w Jill.

Angélica Chahín Martínez to prawdziwe imię pięknej piosenkarki i tancerki. Urodził się w Orizaba, Veracruz, 24 maja 1956 roku. statystka Stało się to, gdy miała 17 lat, w Teatrze Iris, pod pseudonimem „Liz Chahine”. W latach 70. stała się jedną z największych gwiazd powieści obrazkowych, ale największą sławę przyniosła jej udział w komediach erotycznych, gatunku, w którym jest uważana za jedną z królowych, obok Sashy Montenegro, Liny Santos i Lynn . maja m.in.

Zdjęcie: prywatne

the statystka Wymieniane są takie taśmy jak: „Office Girls”, „Red Sunset”, „W cieniu rozwodu” czy „Złe życie dobrej dziewczyny”. Pierwszym filmem, w którym ją widziano, był Santo and Blue Demon vs. Dr. Frankenstein, wydany w 1974 roku. Jej rozwój artystyczny skłonił ją do zaangażowania się w produkcję własnych filmów, ale ostatecznie wycofała się w 1991 roku, kiedy była jeszcze w pobliżu. Jest uważany za symbol seksu tamtych czasów.

Tak wygląda dzisiaj Angelica Chain

Seria Angelica, pochodzenia libańskiego, żonaty z biznesmenem Ricardo Martí García i rozwiedziony z nią. Mówi się, że przyczyną rozwodu było złe traktowanie przez pracodawcę oraz to, że czuła się „prześladowana” przez swojego partnera, ponieważ nie mogła kontynuować swojej kariery. Jednak później wyszła za mąż za multimilionera Enrique Molina Sobrino i z powodu tego zaręczyn postanowiła porzucić swoje życie na dużym ekranie, aby całkowicie poświęcić się życiu rodzinnemu.

Biznesmen jest znanym bankierem i hotelarzem, znanym również jako „Cukrowy Cezar” i choć lubi życie publiczne, nierzadko fotografuje się z żoną. W ostatnich latach do seria Widziano ją tylko raz, w 2018 roku, kiedy w jednym z kurortów jej męża w Cancun obchodzono jej 25. rocznicę.

Dawne kajaki z mężem w 2018 roku. Fot. Prywatne

READ  Poznaj Jamesa Hewitta, kochanka Lady D, który według wielu jest ojcem Harry'ego, ponieważ pasują