24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angela Martin-Mora zdobywa złoto na X WIFSA World Skating Open w Polsce

Angela Martin-Mora zdobywa złoto na X WIFSA World Skating Open w Polsce. Podium Seniora typu Elite.

Łyżwiarz w szachownicę Angela Martin-Mora Zdobył złoty medal na 10. edycji WIFSA Inline Skating World Open w Kiszyniowie w dniach 15-19 września.

Impreza, przełożona na rok z powodu epidemii, współorganizowana przez Klub Revia z Warszawy i WIFSA, wzięło udział ponad 300 sportowców z 14 krajów: Niemiec, Cypru, USA, Hiszpanii, Francji, Włoch , Iran, Irlandia, Japonia, Wielka Brytania, Mołdawia, Czechy, Ukraina i Polska.

Angela Martin-Mora najlepsza w kategorii królowych

Najlepiej wypadła Angela Martin-Mora z 92,67 pkt., za nią Elena Sakva (Mołdawia) z 84,06 pkt. i Victoria Symbol (Ukraina) z 80,04 pkt. W kategorii mężczyzn aktualny mistrz Europy Antonio Panfili (Włochy) zdobył 124,5 punktu.

Na Champions Cola, które odbyły się na zakończenie zawodów, Angela Martin-Mora otrzymała szczególne uznanie komitetu organizacyjnego jako jedyna łyżwiarka, która konsekwentnie uczestniczyła we wszystkich edycjach tej światowej historii. Zaaranżowali. Przypomnijmy, że w swojej pierwszej obecności zdobył złoty medal w kategorii Obietnice w 2011 roku w La Ball Sports Facility w Ponticosa.

Koniec sezonu Angeli Martin-Mora

Dzięki tym zawodom Łyżwiarz Byrne Roller Club zakończył ekstremalny sezon, w którym zdobył dwa krajowe tytuły i z sukcesem brał udział w Mistrzostwach Europy we Włoszech oraz World Open w Polsce.

Angela Martin-Mora podczas swojego występu.
Angela Martin-Mora podczas swojego występu.

X WIFSA World Open został stworzony twarzą w twarz w podwójnym formacie i Realizm– wyjaśnia Elizabeth Martin-Mora, współzałożycielka konkursu i wiceprezes WIFSA od 2011 roku. „Charakterystyka projektu online pozwala sportowcowi uczestniczyć bez podróżowania. Istnieją dwa różne rankingi, ale z tym samym panelem sędziowskim, którzy oceniają wydarzenie w jednym miejscu i oceniają je twarzą w twarz”., Wytłumaczyć.

Elizabeth Martin-Mora z Johnem Moskikim, Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego i Fernandem Fedronic, Przewodniczącym WIFSA.
Elizabeth Martin-Mora z Johnem Moskikim, Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego i Fernandem Fedronic, Przewodniczącym WIFSA.

„Ten format, który wcześniej był przetwarzany przez wysłanie filmu nagranego na pojedynczym ujęciu w określonym dniu i godzinie, został wdrożony przez WIFSA na różnych międzynarodowych turniejach, pomagając w ten sposób sportowcom, którzy mieli ograniczenia i trudności w podróżach.

Pozwoliło nam to również na utrzymanie budżetu stowarzyszenia, które nie otrzymuje oficjalnych dotacji, ale je wspiera i zobowiązuje się do niestrudzonej pracy na rzecz światowej łyżwiarstwa figurowego., podsumowuje Martin-Mora.

READ  Polska vs Holandia | Liga Narodów UEFA: Holandia pokonała Polskę Lewandowskiego jedną nogą w ostatniej czwórce

Ostatnie wiadomości: