24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angela Aguilar wstrząsnęła siatką z ciasną czapką

Angela Aguilar to jedna z młodzieńczych obietnic meksykańskiej muzyki popularnej. Najmłodszy z rodziny Aguilar ma wszelkie atrybuty, by stać się wielką gwiazdą i pochwalić się tym w sieciach społecznościowych. Nie tylko jej charyzma sprawia, że ​​jej fani się zakochują, ale ma także godną pozazdroszczenia osobowość, która dobrze jej pasuje.

sieć społeczna Instagram Jest wybrańcem piosenkarza, aby dotrzeć do milionów ludzi. Jak widać, obecnie ma bardzo lojalnych 9,1 miliona obserwujących i zamienia każdy post w wirusowe zdjęcie. Z tej okazji po raz kolejny zaatakował sieć z namalowaną czarną czapką.

Angela Aguilar. Źródło: Instagram @angela_aguilar_

Meksykanka Angela Aguilar z bardzo ciasną czapką na Instagramie

Angela Aguilar Po raz kolejny sparaliżował sieci, dzieląc się zdjęciem w obcisłych dżinsach i czarnej koszulce, którą wielu pokochało. Piosenkarka wygląda naturalnie pięknie w swobodnych strojach, które łączy z idealnym strojem, aby wyglądać uroczo i obnosić się ze swoją miniaturową talią.

W twoim koncie Instagram Piosenkarkę można zobaczyć siedzącą i spożywającą pyszny truskawkowy koktajl mleczny, ale to nie przykuło uwagi jej fanów. Oznacza to, że małe Aguilary pokazały bardzo mały top, na którym widać, że ma godną pozazdroszczenia talię w każdym wieku.

Angela Aguilar. Źródło: Instagram @angela_aguilar_

W tym momencie nikt nie może mieć wątpliwości Angela Aguilar To zaproszenie do zostania jedną z gwiazd, z którego skorzysta kontynent amerykański. Po prostu piosenkarz, jak powiedzieliśmy, ma wszystko, aby odnieść sukces. Rodzina na utrzymaniu, wyjątkowa charyzma, głos, który sprawia, że ​​się zakochuje, no i oczywiście kilka wron, o których marzy każdy mężczyzna.

Czytaj

Angela Aguilar podbiła trend w stylu Matrix w czarnym trenczu

Międzynarodowy Dzień Kobiet: 3 gwiazdy pojawiające się jako symbole feminizmu

READ  Eric del Castillo broni Kate przed krytyką jej seksualności